Analyses
707 IN COVERAGE · INDEXED BY STOCKD AI
Summaries of companies' periodic reports — quarterly, half-year and annual. Every analysis has a tone and a 0–10 score; click a row to read it in full.
Periodic report summaries with a tone and a 0–10 score.
How to read tone and score
Filters
Spółka pivotuje z klasycznej windykacji do obsługi sporów z bankami (kredyty walutowe, WIBOR, sankcja kredytu darmowego) — przychody z tego segmentu +98% r/r
›Spółka pivotuje z klasycznej windykacji do obsługi sporów z bankami (kredyty walutowe, WIBOR, sankcja kredytu darmowego) — przychody z tego segmentu +98% r/r
Spółka-holding w stanie faktycznej niewypłacalności bilansowej: aktywa 88,9 tys. zł vs zobowiązania i rezerwy 157,3 mln zł
›Spółka-holding w stanie faktycznej niewypłacalności bilansowej: aktywa 88,9 tys. zł vs zobowiązania i rezerwy 157,3 mln zł
Spółka działa pod zatwierdzonym sądowo układem z wierzycielami po postępowaniu restrukturyzacyjnym otwartym w styczniu 2025 r.
›Spółka działa pod zatwierdzonym sądowo układem z wierzycielami po postępowaniu restrukturyzacyjnym otwartym w styczniu 2025 r.
Notowany na NewConnect wehikuł korporacyjny bez działalności operacyjnej od 2023 r. - zero przychodów, zero zatrudnienia, drugi rok z rzędu
›Notowany na NewConnect wehikuł korporacyjny bez działalności operacyjnej od 2023 r. - zero przychodów, zero zatrudnienia, drugi rok z rzędu
Madmind Studio to mikro-spółka deweloperska/wydawnicza notowana na NewConnect, kontrolowana przez PlayWay S.A. (52,38% akcji), znajdująca się w stanie głębokiego kryzysu finansowego: kapitał własny ujemny (-128 658,60 PLN), zerowy stan środków pieniężnych na koniec 2025 r., i przesłanka z art. 397 KSH do zwołania ZWZA w sprawie dalszego istnienia spółki.
›Madmind Studio to mikro-spółka deweloperska/wydawnicza notowana na NewConnect, kontrolowana przez PlayWay S.A. (52,38% akcji), znajdująca się w stanie głębokiego kryzysu finansowego: kapitał własny ujemny (-128 658,60 PLN), zerowy stan środków pieniężnych na koniec 2025 r., i przesłanka z art. 397 KSH do zwołania ZWZA w sprawie dalszego istnienia spółki.
Ujemny kapitał własny (-129,79 mln zł) i opinia audytora z zastrzeżeniami czynią spółkę technicznie niewypłacalną na dzień bilansowy
›Ujemny kapitał własny (-129,79 mln zł) i opinia audytora z zastrzeżeniami czynią spółkę technicznie niewypłacalną na dzień bilansowy
Spółka windykacyjna piąty rok z rzędu z ujemnym kapitałem własnym, obecnie w trzecim z kolei postępowaniu restrukturyzacyjnym (przyspieszone postępowanie układowe otwarte 19.03.2026) po tym, jak drugie podejście do zatwierdzenia układu wygasło z mocy prawa w lutym 2025.
›Spółka windykacyjna piąty rok z rzędu z ujemnym kapitałem własnym, obecnie w trzecim z kolei postępowaniu restrukturyzacyjnym (przyspieszone postępowanie układowe otwarte 19.03.2026) po tym, jak drugie podejście do zatwierdzenia układu wygasło z mocy prawa w lutym 2025.
Załamanie wyników w 2024 r.: przychody -38,8% r/r, EBIT i zysk netto głęboko ujemne, kapitał własny stał się ujemny (-2,71 mln zł) - spółka techniczne w sytuacji niewypłacalności bilansowej
›Załamanie wyników w 2024 r.: przychody -38,8% r/r, EBIT i zysk netto głęboko ujemne, kapitał własny stał się ujemny (-2,71 mln zł) - spółka techniczne w sytuacji niewypłacalności bilansowej
Spółka utrzymuje działalność praktycznie wyłącznie dzięki finansowaniu od własnego, kontrolującego 80% akcji akcjonariusza (BIP Akcept S.A.), który jest jednocześnie głównym wierzycielem.
›Spółka utrzymuje działalność praktycznie wyłącznie dzięki finansowaniu od własnego, kontrolującego 80% akcji akcjonariusza (BIP Akcept S.A.), który jest jednocześnie głównym wierzycielem.
Spółka sporządziła sprawozdanie finansowe bez założenia kontynuacji działalności (art. 29 ustawy o rachunkowości) — kapitał własny wyzerowany do 44,1 tys. PLN.
›Spółka sporządziła sprawozdanie finansowe bez założenia kontynuacji działalności (art. 29 ustawy o rachunkowości) — kapitał własny wyzerowany do 44,1 tys. PLN.
LUG wchodzi w 2026 r. w stanie formalnej restrukturyzacji: dwie kluczowe spółki operacyjne Grupy (LUG Light Factory - producent opraw, oraz BIOT) złożyły w marcu 2026 r. wnioski o otwarcie postępowania restrukturyzacyjnego wraz z równoległymi, ostrożnościowymi wnioskami o ogłoszenie upadłości - to centralny element tezy inwestycyjnej na najbliższe kwartały.
›LUG wchodzi w 2026 r. w stanie formalnej restrukturyzacji: dwie kluczowe spółki operacyjne Grupy (LUG Light Factory - producent opraw, oraz BIOT) złożyły w marcu 2026 r. wnioski o otwarcie postępowania restrukturyzacyjnego wraz z równoległymi, ostrożnościowymi wnioskami o ogłoszenie upadłości - to centralny element tezy inwestycyjnej na najbliższe kwartały.
Spółka nie wykazuje operacyjnej działalności generującej trwały przychód — 12 195 PLN przychodów ze sprzedaży w 2024 r. czyni ją faktycznym pustostanowcem korporacyjnym
›Spółka nie wykazuje operacyjnej działalności generującej trwały przychód — 12 195 PLN przychodów ze sprzedaży w 2024 r. czyni ją faktycznym pustostanowcem korporacyjnym
ASTRO S.A. raportuje rok 2025 jako katastrofę operacyjną: przychody spadły o 93% (z 2,9 mln do 194 tys. PLN), EBITDA jest głęboko ujemna (-843 tys. PLN), a gotówka wynosi zaledwie 18 tys. PLN wobec 8 mln PLN zobowiązań krótkoterminowych (po reklasyfikacji ~4,7 mln PLN długu DT→KT). Audytor POLAUDIT wydał opinię z zastrzeżeniem z powodu braku możliwości weryfikacji ściągalności pożyczek udzielonych (~2,2 mln PLN), co stawia pod znakiem zapytania rzeczywistą wartość aktywów i kapitałów własnych. Cała nadzieja spółki spoczywa na projekcie deweloperskim Artystyczna Praga realizowanym na nieruchomości Inżynierska 4 (Warszawa, wartość netto 7,1 mln PLN — 67% sumy bilansowej). Bez nowego finansowania lub sprzedaży aktywów spółka stoi w obliczu poważnego ryzyka utraty zdolności do kontynuacji działalności.
›ASTRO S.A. raportuje rok 2025 jako katastrofę operacyjną: przychody spadły o 93% (z 2,9 mln do 194 tys. PLN), EBITDA jest głęboko ujemna (-843 tys. PLN), a gotówka wynosi zaledwie 18 tys. PLN wobec 8 mln PLN zobowiązań krótkoterminowych (po reklasyfikacji ~4,7 mln PLN długu DT→KT). Audytor POLAUDIT wydał opinię z zastrzeżeniem z powodu braku możliwości weryfikacji ściągalności pożyczek udzielonych (~2,2 mln PLN), co stawia pod znakiem zapytania rzeczywistą wartość aktywów i kapitałów własnych. Cała nadzieja spółki spoczywa na projekcie deweloperskim Artystyczna Praga realizowanym na nieruchomości Inżynierska 4 (Warszawa, wartość netto 7,1 mln PLN — 67% sumy bilansowej). Bez nowego finansowania lub sprzedaży aktywów spółka stoi w obliczu poważnego ryzyka utraty zdolności do kontynuacji działalności.
The Farm 51 Group S.A. w restrukturyzacji (ticker F51) zaraportowała rok 2025 z odmową wyrażenia opinii przez biegłego rewidenta z powodu braku możliwości potwierdzenia kontynuacji działalności. Kluczowe powody: złożony wniosek o upadłość / wszczęcie postępowania układowego (23.02.2026), trwające postępowanie układowe oraz spory z Fingames sp. z o.o. o własność IP gry Chernobylite i projektu CHG2. Przychody spadły o 24% do 17,2 mln PLN, EBIT był marginalny (+332 tys.), a OCF głęboko ujemny (-4,0 mln PLN) mimo EBITDA +5,6 mln PLN — ogromna luka gotówkowa wyjaśniana rozliczeniami z Fingames. CFF +3,9 mln PLN (emisja akcji i pożyczki Fingames) tymczasowo podtrzymał płynność. WNIP ~6,1 mln PLN (CHG2) jest przedmiotem sporu z Fingames.
›The Farm 51 Group S.A. w restrukturyzacji (ticker F51) zaraportowała rok 2025 z odmową wyrażenia opinii przez biegłego rewidenta z powodu braku możliwości potwierdzenia kontynuacji działalności. Kluczowe powody: złożony wniosek o upadłość / wszczęcie postępowania układowego (23.02.2026), trwające postępowanie układowe oraz spory z Fingames sp. z o.o. o własność IP gry Chernobylite i projektu CHG2. Przychody spadły o 24% do 17,2 mln PLN, EBIT był marginalny (+332 tys.), a OCF głęboko ujemny (-4,0 mln PLN) mimo EBITDA +5,6 mln PLN — ogromna luka gotówkowa wyjaśniana rozliczeniami z Fingames. CFF +3,9 mln PLN (emisja akcji i pożyczki Fingames) tymczasowo podtrzymał płynność. WNIP ~6,1 mln PLN (CHG2) jest przedmiotem sporu z Fingames.
Merlin Group S.A. w restrukturyzacji to praktycznie pusta spolka bez przychodow operacyjnych, z ujemnymi kapitalami wlasnymi siegajacymi -54,9 mln PLN i aktywami zaledwie 0,39 mln PLN. Strata netto za 2024 rok wyniosla 0,26 mln PLN i wynikla wylacznie z kosztow odsetkowych. Biegly rewident zglosil istotne ograniczenia zakresu badania. Spolka jest de facto niewyplacalna, a jej dalszy byt jest calkowicie uzalezniony od powodzenia postepowania sanacyjnego.
›Merlin Group S.A. w restrukturyzacji to praktycznie pusta spolka bez przychodow operacyjnych, z ujemnymi kapitalami wlasnymi siegajacymi -54,9 mln PLN i aktywami zaledwie 0,39 mln PLN. Strata netto za 2024 rok wyniosla 0,26 mln PLN i wynikla wylacznie z kosztow odsetkowych. Biegly rewident zglosil istotne ograniczenia zakresu badania. Spolka jest de facto niewyplacalna, a jej dalszy byt jest calkowicie uzalezniony od powodzenia postepowania sanacyjnego.
Biegły rewident (KPMG) ODMÓWIŁ wyrażenia opinii o skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym za 2025 r. — z powodu niepewności co do kontynuacji działalności oraz stwierdzonych odstępstw od MSSF UE.
›Biegły rewident (KPMG) ODMÓWIŁ wyrażenia opinii o skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym za 2025 r. — z powodu niepewności co do kontynuacji działalności oraz stwierdzonych odstępstw od MSSF UE.
Spółka jest praktycznie bez przychodów (0 zł w Q1 2026) i głęboko ujemnym kapitałem własnym (-16,4 mln zł), spalając ok. 3,2 mln zł gotówki operacyjnie w jednym kwartale.
›Spółka jest praktycznie bez przychodów (0 zł w Q1 2026) i głęboko ujemnym kapitałem własnym (-16,4 mln zł), spalając ok. 3,2 mln zł gotówki operacyjnie w jednym kwartale.
CPD odbudowuje działalność od zera od połowy 2025 r. po latach bezczynności (2023 r. sprzedaż całego majątku); I kw. 2026 to pierwszy kwartał z realnymi, choć minimalnymi, przychodami (68 tys. PLN z najmu).
›CPD odbudowuje działalność od zera od połowy 2025 r. po latach bezczynności (2023 r. sprzedaż całego majątku); I kw. 2026 to pierwszy kwartał z realnymi, choć minimalnymi, przychodami (68 tys. PLN z najmu).
Spółka jest de facto pustą strukturą giełdową (shell) — dawny wydawca gier komputerowych (Huckleberry Studio) bez przychodów operacyjnych od co najmniej dwóch lat.
›Spółka jest de facto pustą strukturą giełdową (shell) — dawny wydawca gier komputerowych (Huckleberry Studio) bez przychodów operacyjnych od co najmniej dwóch lat.
Spółka notowana na NewConnect (ISIN PLVRTLV00019), praktycznie bez działalności operacyjnej — zero przychodów, zero kosztów, zero zatrudnienia w I kw. 2026 r.
›Spółka notowana na NewConnect (ISIN PLVRTLV00019), praktycznie bez działalności operacyjnej — zero przychodów, zero kosztów, zero zatrudnienia w I kw. 2026 r.
To spółka-wydmuszka w fazie przejściowej: przychody (374 tys. zł) pochodzą wyłącznie z najmu lokali, a umowa najmu przy ul. Łopuszańskiej została rozwiązana — główne źródło przychodów zniknęło.
›To spółka-wydmuszka w fazie przejściowej: przychody (374 tys. zł) pochodzą wyłącznie z najmu lokali, a umowa najmu przy ul. Łopuszańskiej została rozwiązana — główne źródło przychodów zniknęło.
Spółka biotechnologiczna (Onko BCG, Distreptaza, szczepionka BCG) z rosnącą siecią rejestracji międzynarodowych (10 krajów po Q1 2026), ale w ostrym kryzysie płynnościowym.
›Spółka biotechnologiczna (Onko BCG, Distreptaza, szczepionka BCG) z rosnącą siecią rejestracji międzynarodowych (10 krajów po Q1 2026), ale w ostrym kryzysie płynnościowym.
Spolka faktycznie zaprzestala dzialalnosci operacyjnej: przychody spadly z 1,45 mln zl do 84 tys. zl w 2024 r., a w 2025 r. wyniosly 0 zl.
›Spolka faktycznie zaprzestala dzialalnosci operacyjnej: przychody spadly z 1,45 mln zl do 84 tys. zl w 2024 r., a w 2025 r. wyniosly 0 zl.
Spółka portująca gry wideo (Nintendo Switch, Xbox) w stanie istotnej niepewności co do kontynuacji działalności — kapitał własny ujemny (-1,04 mln zł), spełnione przesłanki art. 397 KSH.
›Spółka portująca gry wideo (Nintendo Switch, Xbox) w stanie istotnej niepewności co do kontynuacji działalności — kapitał własny ujemny (-1,04 mln zł), spełnione przesłanki art. 397 KSH.
Krakchemia to mikrospółka dystrybucyjna (granulaty tworzyw sztucznych, odczynniki chemiczne) z formalnie ujemnym kapitałem własnym od 2023 r. i istotną niepewnością co do kontynuowania działalności wprost przyznaną przez zarząd.
›Krakchemia to mikrospółka dystrybucyjna (granulaty tworzyw sztucznych, odczynniki chemiczne) z formalnie ujemnym kapitałem własnym od 2023 r. i istotną niepewnością co do kontynuowania działalności wprost przyznaną przez zarząd.
Polaris IT Group S.A. jest dziś spółką-wydmuszką: jedyna realnie działająca spółka operacyjna grupy, węgierska iSRV Zrt., przeszła 24.11.2025 r. w stan upadłości likwidacyjnej, a jej kapitał własny na dzień ogłoszenia upadłości był ujemny na ok. 18,2 mln zł.
›Polaris IT Group S.A. jest dziś spółką-wydmuszką: jedyna realnie działająca spółka operacyjna grupy, węgierska iSRV Zrt., przeszła 24.11.2025 r. w stan upadłości likwidacyjnej, a jej kapitał własny na dzień ogłoszenia upadłości był ujemny na ok. 18,2 mln zł.
Polaris IT Group SA opublikował raport za III kwartał 2025 r. z ponad półrocznym opóźnieniem, tłumacząc to kryzysem płynnościowym głównej spółki zależnej iSRV Zrt.
›Polaris IT Group SA opublikował raport za III kwartał 2025 r. z ponad półrocznym opóźnieniem, tłumacząc to kryzysem płynnościowym głównej spółki zależnej iSRV Zrt.
Polaris IT Group SA jest obecnie spółką bez bieżącej działalności operacyjnej — pustą powłoką po rozpadzie grupy kapitałowej.
›Polaris IT Group SA jest obecnie spółką bez bieżącej działalności operacyjnej — pustą powłoką po rozpadzie grupy kapitałowej.
Satis Group nie prowadzi działalności operacyjnej generującej przychody od co najmniej dwóch lat — I kwartał 2026 to kolejny okres z zerową sprzedażą.
›Satis Group nie prowadzi działalności operacyjnej generującej przychody od co najmniej dwóch lat — I kwartał 2026 to kolejny okres z zerową sprzedażą.
Przychody Grupy spadły o 47% r/r (do 3,8 mln zł), a wynik netto pogorszył się do -2,6 mln zł, mimo że rok wcześniej Grupa była rentowna.
›Przychody Grupy spadły o 47% r/r (do 3,8 mln zł), a wynik netto pogorszył się do -2,6 mln zł, mimo że rok wcześniej Grupa była rentowna.
Spółka od lat nie prowadzi żadnej działalności operacyjnej — przychody ze sprzedaży wynoszą 0 zł zarówno w 2022, jak i 2021 roku.
›Spółka od lat nie prowadzi żadnej działalności operacyjnej — przychody ze sprzedaży wynoszą 0 zł zarówno w 2022, jak i 2021 roku.
Spółka nie prowadzi żadnej działalności operacyjnej generującej przychody (0,00 zł w 2023 i 2022) i posiada ujemny kapitał własny (-2 516 404,28 zł), który pogłębia się rok do roku.
›Spółka nie prowadzi żadnej działalności operacyjnej generującej przychody (0,00 zł w 2023 i 2022) i posiada ujemny kapitał własny (-2 516 404,28 zł), który pogłębia się rok do roku.
Spółka nie prowadzi żadnej działalności operacyjnej generującej przychód (0,00 zł przychodów w 2024 i 2023 r.) — to nie jest fundamentalna teza wzrostowa, lecz sytuacja specjalna (special situation) uzależniona wyłącznie od rozwiązania sporu prawnego.
›Spółka nie prowadzi żadnej działalności operacyjnej generującej przychód (0,00 zł przychodów w 2024 i 2023 r.) — to nie jest fundamentalna teza wzrostowa, lecz sytuacja specjalna (special situation) uzależniona wyłącznie od rozwiązania sporu prawnego.
COMECO S.A. od 2023 r. nie prowadzi żadnej działalności operacyjnej i nie generuje przychodów — spółka funkcjonuje wyłącznie jako podmiot w postępowaniu restrukturyzacyjnym (postępowanie o zatwierdzenie układu, otwarte w czerwcu 2023 r.).
›COMECO S.A. od 2023 r. nie prowadzi żadnej działalności operacyjnej i nie generuje przychodów — spółka funkcjonuje wyłącznie jako podmiot w postępowaniu restrukturyzacyjnym (postępowanie o zatwierdzenie układu, otwarte w czerwcu 2023 r.).
26 marca 2026 r. zarząd złożył wniosek o ogłoszenie upadłości spółki z powodu niewypłacalności — sprawozdanie sporządzono na zasadzie braku kontynuacji działalności.
›26 marca 2026 r. zarząd złożył wniosek o ogłoszenie upadłości spółki z powodu niewypłacalności — sprawozdanie sporządzono na zasadzie braku kontynuacji działalności.
Unified Factory to bardzo mała spółka software'owa (platforma "Customer Service Automation") notowana na NewConnect, znajdująca się w głębokim kryzysie finansowym z ujemnym kapitałem własnym (-13,07 mln zł) i toczącym się postępowaniem sądowym o zmianę układu z obligatariuszami.
›Unified Factory to bardzo mała spółka software'owa (platforma "Customer Service Automation") notowana na NewConnect, znajdująca się w głębokim kryzysie finansowym z ujemnym kapitałem własnym (-13,07 mln zł) i toczącym się postępowaniem sądowym o zmianę układu z obligatariuszami.
Spółka nie prowadzi obecnie żadnej istotnej działalności operacyjnej generującej przychody – w I kw. 2026, podobnie jak rok wcześniej, przychody wyniosły 0 zł.
›Spółka nie prowadzi obecnie żadnej istotnej działalności operacyjnej generującej przychody – w I kw. 2026, podobnie jak rok wcześniej, przychody wyniosły 0 zł.
Spółka znajduje się w ostrym kryzysie płynności — 5 650,50 zł gotówki na koniec kwartału przy ujemnym OCF -94 108,30 zł, uzależniona od dalszego finansowania zewnętrznego.
›Spółka znajduje się w ostrym kryzysie płynności — 5 650,50 zł gotówki na koniec kwartału przy ujemnym OCF -94 108,30 zł, uzależniona od dalszego finansowania zewnętrznego.
GO24.PL S.A. to obecnie spółka o szczątkowej działalności operacyjnej — przychody I kw. 2026 to zaledwie 15 000 zł, po zakończeniu poprzednich projektów bez uruchomienia nowych.
›GO24.PL S.A. to obecnie spółka o szczątkowej działalności operacyjnej — przychody I kw. 2026 to zaledwie 15 000 zł, po zakończeniu poprzednich projektów bez uruchomienia nowych.
Spółka faktycznie nie prowadzi obecnie działalności operacyjnej generującej przychody.
›Spółka faktycznie nie prowadzi obecnie działalności operacyjnej generującej przychody.
Spółka w stanie faktycznego zawieszenia działalności operacyjnej — zero przychodów, zero kosztów, zero przepływów pieniężnych w I kw. 2026.
›Spółka w stanie faktycznego zawieszenia działalności operacyjnej — zero przychodów, zero kosztów, zero przepływów pieniężnych w I kw. 2026.
Fintech S.A. nie odnotowała żadnych przychodów w I kw. 2026 r. (wobec 3,06 mln zł rok wcześniej) i zamknęła kwartał stratą netto 317 tys. zł - to całkowite zatrzymanie działalności operacyjnej, nie tylko spowolnienie.
›Fintech S.A. nie odnotowała żadnych przychodów w I kw. 2026 r. (wobec 3,06 mln zł rok wcześniej) i zamknęła kwartał stratą netto 317 tys. zł - to całkowite zatrzymanie działalności operacyjnej, nie tylko spowolnienie.
Spółka nie prowadzi żadnej działalności operacyjnej — zero przychodów i zero zatrudnionych pracowników w obu porównywanych okresach.
›Spółka nie prowadzi żadnej działalności operacyjnej — zero przychodów i zero zatrudnionych pracowników w obu porównywanych okresach.
Grupa jest fundamentalnie zdrowa i bardzo silna gotówkowo — przychody z opłat wzrosły r/r o 4,6%, praktyczny brak zadłużenia finansowego, pozycja netto-gotówkowa rzędu ~862 mln zł.
›Grupa jest fundamentalnie zdrowa i bardzo silna gotówkowo — przychody z opłat wzrosły r/r o 4,6%, praktyczny brak zadłużenia finansowego, pozycja netto-gotówkowa rzędu ~862 mln zł.
Spółka bez bieżącej działalności operacyjnej — zero przychodów ze sprzedaży co najmniej od 2024 roku, jedyny koszt to amortyzacja historycznych wartości niematerialnych i prawnych.
›Spółka bez bieżącej działalności operacyjnej — zero przychodów ze sprzedaży co najmniej od 2024 roku, jedyny koszt to amortyzacja historycznych wartości niematerialnych i prawnych.
Spółka wykazała ujemny kapitał własny (-292 tys. PLN) na koniec I kw. 2026 r. po przeksięgowaniu żądania NCBR zwrotu dofinansowania (2,97 mln PLN + odsetki) do zobowiązań krótkoterminowych.
›Spółka wykazała ujemny kapitał własny (-292 tys. PLN) na koniec I kw. 2026 r. po przeksięgowaniu żądania NCBR zwrotu dofinansowania (2,97 mln PLN + odsetki) do zobowiązań krótkoterminowych.
Spółka faktycznie nie prowadzi działalności operacyjnej od 2023 r. — jedynym istotnym wydarzeniem roku był całkowity odpis należności o wartości 63,69 mln zł od podmiotu z powiązanej sieci Global Direct Partners/Lofar AB/Esboz PLC.
›Spółka faktycznie nie prowadzi działalności operacyjnej od 2023 r. — jedynym istotnym wydarzeniem roku był całkowity odpis należności o wartości 63,69 mln zł od podmiotu z powiązanej sieci Global Direct Partners/Lofar AB/Esboz PLC.
Medard S.A. nie generuje żadnych przychodów ze sprzedaży i nie prowadzi realnej działalności operacyjnej od co najmniej dwóch lat
›Medard S.A. nie generuje żadnych przychodów ze sprzedaży i nie prowadzi realnej działalności operacyjnej od co najmniej dwóch lat
Spółka nie prowadzi żadnej działalności operacyjnej i nie generuje przychodów (0 zł w 2023 i 2022 r.) — to obecnie czysta spółka-wydmuszka notowana na NewConnect.
›Spółka nie prowadzi żadnej działalności operacyjnej i nie generuje przychodów (0 zł w 2023 i 2022 r.) — to obecnie czysta spółka-wydmuszka notowana na NewConnect.
Spółka nie prowadzi działalności operacyjnej — zerowe przychody w 2023 r. po zaprzestaniu sprzedaży wskutek nieodzyskanej szkody magazynowej z 2021 r.
›Spółka nie prowadzi działalności operacyjnej — zerowe przychody w 2023 r. po zaprzestaniu sprzedaży wskutek nieodzyskanej szkody magazynowej z 2021 r.