Analizy
707 SPÓŁEK W POKRYCIU · ZINDEKSOWANE PRZEZ STOCKD AI
Streszczenia raportów okresowych spółek — kwartalnych, półrocznych i rocznych. Każda analiza ma wydźwięk i ocenę 0–10; kliknij wiersz, żeby przeczytać całość.
Streszczenia raportów okresowych z wydźwiękiem i oceną 0–10.
Jak czytać wydźwięk i ocenę
Filtry
Rdzeń biznesowy (dystrybucja/serwis sprzętu medycznego, głównie da Vinci) rośnie organicznie o 34,6% r/r przy jednoczesnej poprawie marży EBITDA segmentu o 2,0 pkt proc.
›Rdzeń biznesowy (dystrybucja/serwis sprzętu medycznego, głównie da Vinci) rośnie organicznie o 34,6% r/r przy jednoczesnej poprawie marży EBITDA segmentu o 2,0 pkt proc.
GK AB opublikowala historycznie najlepsze wyniki za I polrocze roku obrotowego 2025/26 (01.10.2025-31.03.2026): przychody 8,98 mld PLN (+8,2% r/r), EBITDA 209,3 mln PLN (+28% r/r), zysk netto 135,3 mln PLN (+33% r/r). Ekspansja marzy – brutto 4,08% vs 3,80% – odzwierciedla wzrost udzialu VAD i enterprise w mixie sprzedazy. Kluczowym zdarzeniem jest Projekt Laboratoria AI: kontrakt rzadowy na dostarczenie infrastruktury AI, ktory spowoodowal jednorazowy wzrost zapasow o ~500 mln PLN i ujemne CFO (-221 mln PLN). Po rozliczeniu dostaw w H2 FY2025/26 spodziewany jest silny naplyow gotowki. Dzwignia finansowa pozostaje niska (Net Debt/EBITDA 0,68x). Wycena atrakcyjna na tle sektora (P/E ~9x annualizowane).
›GK AB opublikowala historycznie najlepsze wyniki za I polrocze roku obrotowego 2025/26 (01.10.2025-31.03.2026): przychody 8,98 mld PLN (+8,2% r/r), EBITDA 209,3 mln PLN (+28% r/r), zysk netto 135,3 mln PLN (+33% r/r). Ekspansja marzy – brutto 4,08% vs 3,80% – odzwierciedla wzrost udzialu VAD i enterprise w mixie sprzedazy. Kluczowym zdarzeniem jest Projekt Laboratoria AI: kontrakt rzadowy na dostarczenie infrastruktury AI, ktory spowoodowal jednorazowy wzrost zapasow o ~500 mln PLN i ujemne CFO (-221 mln PLN). Po rozliczeniu dostaw w H2 FY2025/26 spodziewany jest silny naplyow gotowki. Dzwignia finansowa pozostaje niska (Net Debt/EBITDA 0,68x). Wycena atrakcyjna na tle sektora (P/E ~9x annualizowane).
Sunway Network S.A. (jednostkowa, spolka dominujaca) zakonczyla 2025 rok historycznym przelomem — pierwszym zyskiem netto (+603k PLN) po stratach. Przychody wzrosly 6,7x do 2,27M PLN dzieki sprzedazy strzelnic laserowych i uslug IT. OCF byl silnie pozytywny (+984k) potwierdzajac realnosc zysku. Radykalny deleveraging zewnetrzny: kredyty bankowe 1,73M -> 0,22M. Po dniu bilansowym: splata wszystkich pozyczek zewnetrznych, nowy showroom, zaliczka 1,295M netto na strzelnice Triglav VSR, rejestracja marki TRIGLAV. Glowne ryzyka: krytycznie niska swobodna gotowka (14k PLN), ujemny KO (-107k), 95,6% aktywow = inwestycja w HK bez aktualizacji wartosci i bez dokumentacji testu impartment, wyjscie wspolzalozycielą Hofmana, wielofunkcyjna rola Galaxy (akcjonariusz+kontrahent+finansujacy). Na poziomie skonsolidowanym Grupa nadal wykazuje strate (-925k PLN) z powodu amortyzacji wartosci firmy (2,89M PLN/rok przez kolejne ~10-12 lat).
›Sunway Network S.A. (jednostkowa, spolka dominujaca) zakonczyla 2025 rok historycznym przelomem — pierwszym zyskiem netto (+603k PLN) po stratach. Przychody wzrosly 6,7x do 2,27M PLN dzieki sprzedazy strzelnic laserowych i uslug IT. OCF byl silnie pozytywny (+984k) potwierdzajac realnosc zysku. Radykalny deleveraging zewnetrzny: kredyty bankowe 1,73M -> 0,22M. Po dniu bilansowym: splata wszystkich pozyczek zewnetrznych, nowy showroom, zaliczka 1,295M netto na strzelnice Triglav VSR, rejestracja marki TRIGLAV. Glowne ryzyka: krytycznie niska swobodna gotowka (14k PLN), ujemny KO (-107k), 95,6% aktywow = inwestycja w HK bez aktualizacji wartosci i bez dokumentacji testu impartment, wyjscie wspolzalozycielą Hofmana, wielofunkcyjna rola Galaxy (akcjonariusz+kontrahent+finansujacy). Na poziomie skonsolidowanym Grupa nadal wykazuje strate (-925k PLN) z powodu amortyzacji wartosci firmy (2,89M PLN/rok przez kolejne ~10-12 lat).
Producent stacji transformatorowych i infrastruktury elektroenergetycznej dla farm PV z realnym, rosnącym backlogiem zamówień (przychody +6,5% r/r do 77,8 mln zł), ale malejącą rentownością operacyjną.
›Producent stacji transformatorowych i infrastruktury elektroenergetycznej dla farm PV z realnym, rosnącym backlogiem zamówień (przychody +6,5% r/r do 77,8 mln zł), ale malejącą rentownością operacyjną.
Lubawa pokazuje kwartał spektakularnego wzrostu zysków napędzanego w całości przez segment tkanin (kontrakty obronne)
›Lubawa pokazuje kwartał spektakularnego wzrostu zysków napędzanego w całości przez segment tkanin (kontrakty obronne)
Solidny wzrost operacyjny: przychody +7,1% r/r, marża brutto na sprzedaży +3,4pp, EBITDA +14,5% r/r, napędzane głównie ekspansją eksportu (+10,2% r/r)
›Solidny wzrost operacyjny: przychody +7,1% r/r, marża brutto na sprzedaży +3,4pp, EBITDA +14,5% r/r, napędzane głównie ekspansją eksportu (+10,2% r/r)
Producent opakowań z tektury falistej i rozwiązań Protective Packaging dla e-commerce — pierwszy pełny rok po debiucie na NewConnect (14.05.2025); przychody skonsolidowane +16,6% r/r, EBITDA +44,7% r/r
›Producent opakowań z tektury falistej i rozwiązań Protective Packaging dla e-commerce — pierwszy pełny rok po debiucie na NewConnect (14.05.2025); przychody skonsolidowane +16,6% r/r, EBITDA +44,7% r/r
Stabilny operator telekomunikacyjny z Wrocławia (internet B2B/B2O, IPTV AVIOS, Data Center): przychody +4,1% do 43,2 mln zł, ale zysk netto +41,5% do 5,49 mln zł dzięki niższym kosztom odsetek i wyższej marży operacyjnej.
›Stabilny operator telekomunikacyjny z Wrocławia (internet B2B/B2O, IPTV AVIOS, Data Center): przychody +4,1% do 43,2 mln zł, ale zysk netto +41,5% do 5,49 mln zł dzięki niższym kosztom odsetek i wyższej marży operacyjnej.
Grupa DANKS dokończyła w 2025 r. transformację modelu biznesowego: działalność księgową przeniesiono do spółki zależnej ECDR, a jednostka dominująca (DANKS S.A.) stała się czystym wehikułem finansowym/holdingowym udzielającym pożyczek hipotecznych - na koniec 2025 r. spółka matka zatrudniała 0 osób na pełen etat
›Grupa DANKS dokończyła w 2025 r. transformację modelu biznesowego: działalność księgową przeniesiono do spółki zależnej ECDR, a jednostka dominująca (DANKS S.A.) stała się czystym wehikułem finansowym/holdingowym udzielającym pożyczek hipotecznych - na koniec 2025 r. spółka matka zatrudniała 0 osób na pełen etat
Powrót skonsolidowanej Grupy do zysku netto (96,8 tys. zł vs -1,11 mln zł rok wcześniej) po dwóch latach strat
›Powrót skonsolidowanej Grupy do zysku netto (96,8 tys. zł vs -1,11 mln zł rok wcześniej) po dwóch latach strat
Przychody wzrosły o 37,4% r/r (36,60 mln zł vs 26,63 mln zł), a zysk netto wzrósł o 154,3% r/r (3,30 mln zł vs 1,30 mln zł) — silny wzrost skali i rentowności, napędzany m.in. dużym kontraktem eksportowym dla EHCSS (Egipt).
›Przychody wzrosły o 37,4% r/r (36,60 mln zł vs 26,63 mln zł), a zysk netto wzrósł o 154,3% r/r (3,30 mln zł vs 1,30 mln zł) — silny wzrost skali i rentowności, napędzany m.in. dużym kontraktem eksportowym dla EHCSS (Egipt).
Grupa przeszła ze straty (−1,11 mln zł) na symboliczny zysk netto 0,10 mln zł przy przychodach +17,9% do 15,6 mln zł; poprawa wynika głównie z lewaru operacyjnego, a nie z trwałego wzrostu marż.
›Grupa przeszła ze straty (−1,11 mln zł) na symboliczny zysk netto 0,10 mln zł przy przychodach +17,9% do 15,6 mln zł; poprawa wynika głównie z lewaru operacyjnego, a nie z trwałego wzrostu marż.
Spółka w transformacji z e-commerce odzieżowego (marka Geschaft) w platformę technologiczną AI-commerce (BASEIG AI, model SaaS), debiut na NewConnect 28.10.2025
›Spółka w transformacji z e-commerce odzieżowego (marka Geschaft) w platformę technologiczną AI-commerce (BASEIG AI, model SaaS), debiut na NewConnect 28.10.2025
Di Volio S.A. zakończyło pierwszy rok operacyjny z przychodami 17,6M PLN i zyskiem netto 663k PLN — solidny start dla modelu e-commerce z marżą brutto na towarach 30,6%.
›Di Volio S.A. zakończyło pierwszy rok operacyjny z przychodami 17,6M PLN i zyskiem netto 663k PLN — solidny start dla modelu e-commerce z marżą brutto na towarach 30,6%.
TREX S.A. (jednostka dominująca, samodzielnie) odnotowała przychody 43,79 mln PLN (+135% r/r) i zysk netto 1,69 mln PLN (+107% r/r) — wzrost przychodów jednostkowych jest nawet szybszy niż skonsolidowany (+120%), ale wzrost zysku wolniejszy, bo poziom jednostkowy nie obejmuje marży detalicznej realizowanej przez niemiecką spółkę zależną Grosner Sport GmbH.
›TREX S.A. (jednostka dominująca, samodzielnie) odnotowała przychody 43,79 mln PLN (+135% r/r) i zysk netto 1,69 mln PLN (+107% r/r) — wzrost przychodów jednostkowych jest nawet szybszy niż skonsolidowany (+120%), ale wzrost zysku wolniejszy, bo poziom jednostkowy nie obejmuje marży detalicznej realizowanej przez niemiecką spółkę zależną Grosner Sport GmbH.
Purple Ray Studio jest na etapie pre-revenue dla swojego flagowego produktu — 84% aktywów to skapitalizowane koszty produkcji niewydanej jeszcze gry 'Koshmar: The Last Reverie'.
›Purple Ray Studio jest na etapie pre-revenue dla swojego flagowego produktu — 84% aktywów to skapitalizowane koszty produkcji niewydanej jeszcze gry 'Koshmar: The Last Reverie'.
Cosma S.A. jednostkowo notuje dynamiczny wzrost przychodów (+126,3% r/r, do 13,55 mln zł) i węższą stratę netto (-48,3% r/r, do -12,40 mln zł), ale kapitał własny skurczył się o 71,6% do 4,44 mln zł, a tangible equity (po wyłączeniu goodwill - 40,4% aktywów) jest ujemne (-2,09 mln zł). Audytor formalnie potwierdził paragrafem objaśniającym przekroczenie progu z art. 397 KSH (obowiązek zwołania WZA), co stoi w sprzeczności z deklaracją Zarządu o braku zagrożeń dla kontynuacji działalności. Spółka jest całkowicie zależna od finansowania zewnętrznego (emisje akcji) - gotówka na koniec roku to zaledwie 272,6 tys. zł - choć po dniu bilansowym zyskała dwa nowe pozwolenia URPL i nowe kanały dystrybucji w UK i Szwajcarii.
›Cosma S.A. jednostkowo notuje dynamiczny wzrost przychodów (+126,3% r/r, do 13,55 mln zł) i węższą stratę netto (-48,3% r/r, do -12,40 mln zł), ale kapitał własny skurczył się o 71,6% do 4,44 mln zł, a tangible equity (po wyłączeniu goodwill - 40,4% aktywów) jest ujemne (-2,09 mln zł). Audytor formalnie potwierdził paragrafem objaśniającym przekroczenie progu z art. 397 KSH (obowiązek zwołania WZA), co stoi w sprzeczności z deklaracją Zarządu o braku zagrożeń dla kontynuacji działalności. Spółka jest całkowicie zależna od finansowania zewnętrznego (emisje akcji) - gotówka na koniec roku to zaledwie 272,6 tys. zł - choć po dniu bilansowym zyskała dwa nowe pozwolenia URPL i nowe kanały dystrybucji w UK i Szwajcarii.
Kombinat Konopny S.A. (KMB) to pre-profitabilna spółka tekstylna wytwarzająca przędzę i tkaniny konopne w ramach pełnej integracji pionowej ('od pola do stołu krojczego'). FY2025 był przełomowym rokiem komercjalizacji: przychody wzrosły +39% do 5,4 mln PLN, strata netto zredukowana o 46% do –2,1 mln PLN. Jednak spółka nadal generuje ujemne OCF (–2,0 mln, gorsze r/r), a posiadane środki pieniężne (1,15 mln) przy obecnym burn rate dają runway ok. 7 miesięcy. Całe zadłużenie (4,25 mln PLN) pochodzi od akcjonariuszy/insiderów @ 10% p.a., termin 15.01.2027. Debiut na NewConnect nastąpił 1 kwietnia 2026 r. Inwestycja spekulacyjna — wysokie ryzyko płynności, ale realny upside przy trwałym wzroście sprzedaży.
›Kombinat Konopny S.A. (KMB) to pre-profitabilna spółka tekstylna wytwarzająca przędzę i tkaniny konopne w ramach pełnej integracji pionowej ('od pola do stołu krojczego'). FY2025 był przełomowym rokiem komercjalizacji: przychody wzrosły +39% do 5,4 mln PLN, strata netto zredukowana o 46% do –2,1 mln PLN. Jednak spółka nadal generuje ujemne OCF (–2,0 mln, gorsze r/r), a posiadane środki pieniężne (1,15 mln) przy obecnym burn rate dają runway ok. 7 miesięcy. Całe zadłużenie (4,25 mln PLN) pochodzi od akcjonariuszy/insiderów @ 10% p.a., termin 15.01.2027. Debiut na NewConnect nastąpił 1 kwietnia 2026 r. Inwestycja spekulacyjna — wysokie ryzyko płynności, ale realny upside przy trwałym wzroście sprzedaży.
Skokowa poprawa rentowności: marża EBIT wzrosła z 3,0% do 9,2% przy przychodach rosnących zaledwie o 1,5% — cała poprawa pochodzi z cięcia kosztów (wynagrodzenia −1,1 mln zł, redukcja o ponad 20 etatów).
›Skokowa poprawa rentowności: marża EBIT wzrosła z 3,0% do 9,2% przy przychodach rosnących zaledwie o 1,5% — cała poprawa pochodzi z cięcia kosztów (wynagrodzenia −1,1 mln zł, redukcja o ponad 20 etatów).
Powrót do zysku netto i EBIT +179% r/r sygnalizują, że program optymalizacji kosztowej z 2025 r. zaczyna realnie działać, nie tylko na papierze
›Powrót do zysku netto i EBIT +179% r/r sygnalizują, że program optymalizacji kosztowej z 2025 r. zaczyna realnie działać, nie tylko na papierze
Przychody spadły -14% r/r do 105,6 mln zł głównie z powodu ujemnej korekty wyceny szacunków MSSF 15 w segmencie roszczeń bankowych (-24,7 mln zł vs +6,8 mln zł rok wcześniej) — to zmienność księgowa portfela spraw, nie utrata biznesu.
›Przychody spadły -14% r/r do 105,6 mln zł głównie z powodu ujemnej korekty wyceny szacunków MSSF 15 w segmencie roszczeń bankowych (-24,7 mln zł vs +6,8 mln zł rok wcześniej) — to zmienność księgowa portfela spraw, nie utrata biznesu.
Przychody Grupy wzrosły o 14,4% r/r (288,4 mln zł), napędzane głównie ok. 16% wzrostem sprzedaży na rynku polskim i rozwojem marek własnych (HIRO, NTT Book).
›Przychody Grupy wzrosły o 14,4% r/r (288,4 mln zł), napędzane głównie ok. 16% wzrostem sprzedaży na rynku polskim i rozwojem marek własnych (HIRO, NTT Book).
Lider recyklingu opon w CEE o rosnących przychodach (145,4 mln zł, +8,7% r/r) i stabilnej, wysokiej marży EBITDA (17,8%) przy mocnej infrastrukturze trzech zakładów.
›Lider recyklingu opon w CEE o rosnących przychodach (145,4 mln zł, +8,7% r/r) i stabilnej, wysokiej marży EBITDA (17,8%) przy mocnej infrastrukturze trzech zakładów.
Producent gier premium simulation (Taxi Life, wkrótce Bus Simulator 27) współpracujący z globalnymi wydawcami NACON i Astragon (grupa Team17)
›Producent gier premium simulation (Taxi Life, wkrótce Bus Simulator 27) współpracujący z globalnymi wydawcami NACON i Astragon (grupa Team17)
Przychody +30,47% r/r i zysk netto +171% r/r dzięki wyraźnej dźwigni operacyjnej (koszty rosły wolniej niż sprzedaż)
›Przychody +30,47% r/r i zysk netto +171% r/r dzięki wyraźnej dźwigni operacyjnej (koszty rosły wolniej niż sprzedaż)
Mikro-spółka pożyczkowa (pożyczki hipoteczne dla przedsiębiorców) z portfelem stanowiącym 77,93% sumy bilansowej
›Mikro-spółka pożyczkowa (pożyczki hipoteczne dla przedsiębiorców) z portfelem stanowiącym 77,93% sumy bilansowej
Powrót do rentowności w 2025 r. (zysk netto +421,5 tys. zł vs strata -604,0 tys. zł w 2024) przy 29% wzroście przychodów
›Powrót do rentowności w 2025 r. (zysk netto +421,5 tys. zł vs strata -604,0 tys. zł w 2024) przy 29% wzroście przychodów
Grupa kapitałowa świadcząca usługi prawne, windykacyjne i finansowe (faktoring, pożyczki dla MŚP), z rosnącym segmentem inwestycyjnym opartym na zakupie portfeli wierzytelności.
›Grupa kapitałowa świadcząca usługi prawne, windykacyjne i finansowe (faktoring, pożyczki dla MŚP), z rosnącym segmentem inwestycyjnym opartym na zakupie portfeli wierzytelności.
Rekordowy kwartał sprzedażowy (172,8 mln zł, +51% r/r) napędzony wzrostem wolumenu (+42% r/r) i kalendarzowym przesunięciem Wielkanocy koncentrującym sprzedaż przedświąteczną w jednym kwartale
›Rekordowy kwartał sprzedażowy (172,8 mln zł, +51% r/r) napędzony wzrostem wolumenu (+42% r/r) i kalendarzowym przesunięciem Wielkanocy koncentrującym sprzedaż przedświąteczną w jednym kwartale
Nestmedic zbliża się do decydującego kamienia milowego — złożenia wniosku 510(k) do FDA dla systemu PregnaOne po zakończeniu badań klinicznych w USA z wyprzedzeniem harmonogramu (luty 2026)
›Nestmedic zbliża się do decydującego kamienia milowego — złożenia wniosku 510(k) do FDA dla systemu PregnaOne po zakończeniu badań klinicznych w USA z wyprzedzeniem harmonogramu (luty 2026)
Bioceltix to biotechnologiczna spółka przedkomercyjna rozwijająca terapie komórkowe dla zwierząt (weterynaria), zero przychodów, finansowana z emisji akcji i dotacji publicznych.
›Bioceltix to biotechnologiczna spółka przedkomercyjna rozwijająca terapie komórkowe dla zwierząt (weterynaria), zero przychodów, finansowana z emisji akcji i dotacji publicznych.
Rentowny dystrybutor ogrodniczy: przychody 205,9 mln zł (+4,5%), zysk netto 15,4 mln zł (+12,5%), marża EBIT 9,3%.
›Rentowny dystrybutor ogrodniczy: przychody 205,9 mln zł (+4,5%), zysk netto 15,4 mln zł (+12,5%), marża EBIT 9,3%.
Dynamicznie rosnący dystrybutor i producent marek własnych suplementów (ALLDEYNN, FITKING DELICIOUS, NUTLOVE, YOU); przychody +24% do 440,9 mln zł, 55% sprzedaży z e-commerce.
›Dynamicznie rosnący dystrybutor i producent marek własnych suplementów (ALLDEYNN, FITKING DELICIOUS, NUTLOVE, YOU); przychody +24% do 440,9 mln zł, 55% sprzedaży z e-commerce.
Balticon to logistyka kontenerowa o niskiej marży: przychody 320,8 mln zł (+17,1% r/r) przy marży EBIT zaledwie 3,2%, więc każdy punkt procentowy kosztów usług obcych waży więcej niż wzrost sprzedaży.
›Balticon to logistyka kontenerowa o niskiej marży: przychody 320,8 mln zł (+17,1% r/r) przy marży EBIT zaledwie 3,2%, więc każdy punkt procentowy kosztów usług obcych waży więcej niż wzrost sprzedaży.
M4B S.A. (NewConnect) jest producentem i dostawcą rozwiązań Digital Signage, kiosków samoobsługowych (self-checkout/self-ordering) i biletomatów, obsługującym klientów m.in. KFC, Burger King, BP, CCC w ponad 20 krajach.
›M4B S.A. (NewConnect) jest producentem i dostawcą rozwiązań Digital Signage, kiosków samoobsługowych (self-checkout/self-ordering) i biletomatów, obsługującym klientów m.in. KFC, Burger King, BP, CCC w ponad 20 krajach.
Przychody +11,1% r/r — najlepszy sprzedażowo I kwartał w historii Grupy, wzrost we wszystkich segmentach sprzedażowych
›Przychody +11,1% r/r — najlepszy sprzedażowo I kwartał w historii Grupy, wzrost we wszystkich segmentach sprzedażowych
Skokowy wzrost skali biznesu (przychody +274% r/r) napędzany przejęciem PZN Sp. z o.o. (facility management) w maju 2025 r. i efektami synergii w YATRE
›Skokowy wzrost skali biznesu (przychody +274% r/r) napędzany przejęciem PZN Sp. z o.o. (facility management) w maju 2025 r. i efektami synergii w YATRE
Lider przetwarzania odpadów przemysłowych i niebezpiecznych w Polsce, korzystający na zaostrzającej się regulacji unijnej i krajowej dot. gospodarki odpadami
›Lider przetwarzania odpadów przemysłowych i niebezpiecznych w Polsce, korzystający na zaostrzającej się regulacji unijnej i krajowej dot. gospodarki odpadami
Dystrybutor paliw płynnych (mikrostacje + hurt) o bardzo cienkiej marży, dywersyfikujący się w 2025 r. w kierunku IT (Mikrostacje.pl, integracja z ORLEN/BP/MOYA) i deweloperki mieszkaniowej (51% w Ekopol Górnośląski Domy).
›Dystrybutor paliw płynnych (mikrostacje + hurt) o bardzo cienkiej marży, dywersyfikujący się w 2025 r. w kierunku IT (Mikrostacje.pl, integracja z ORLEN/BP/MOYA) i deweloperki mieszkaniowej (51% w Ekopol Górnośląski Domy).
Mikroskopijna, przedkomercyjna spółka biotechnologiczna na NewConnect rozwijająca technologię komórek macierzystych MIC-1
›Mikroskopijna, przedkomercyjna spółka biotechnologiczna na NewConnect rozwijająca technologię komórek macierzystych MIC-1
Producent syropów, suplementów diety i koncentratów do napojów dla największych sieci handlowych w Polsce, z konsolidowaną spółką zależną Health Medica (51%)
›Producent syropów, suplementów diety i koncentratów do napojów dla największych sieci handlowych w Polsce, z konsolidowaną spółką zależną Health Medica (51%)
Centurion Finance ASI wypracowało w 2025 r. zysk netto 1.857 tys. zł (wobec straty -158 tys. zł w 2024 r.), ale przełom wynika głównie z jednorazowego zysku na rozchodzie aktywów finansowych (1.908 tys. zł) i przeszacowania portfela (717 tys. zł), a nie z działalności operacyjnej (strata operacyjna -512 tys. zł).
›Centurion Finance ASI wypracowało w 2025 r. zysk netto 1.857 tys. zł (wobec straty -158 tys. zł w 2024 r.), ale przełom wynika głównie z jednorazowego zysku na rozchodzie aktywów finansowych (1.908 tys. zł) i przeszacowania portfela (717 tys. zł), a nie z działalności operacyjnej (strata operacyjna -512 tys. zł).
Odbudowa skali dzialalnosci - przychody +300% r/r do 9,76 mln zl, powrot do zysku po stracie -3,08 mln zl w 2024 r.
›Odbudowa skali dzialalnosci - przychody +300% r/r do 9,76 mln zl, powrot do zysku po stracie -3,08 mln zl w 2024 r.
Mała, wysoko rentowna spółka technologiczna (EDI/e-fakturowanie) z NewConnect, kontrolowana przez austriacką grupę EDITEL (90,2% akcji) – przychody 8,82 mln zł w 2025 r. (+10,32% r/r), z wyraźnym przyspieszeniem w IV kwartale (+23,08% r/r)
›Mała, wysoko rentowna spółka technologiczna (EDI/e-fakturowanie) z NewConnect, kontrolowana przez austriacką grupę EDITEL (90,2% akcji) – przychody 8,82 mln zł w 2025 r. (+10,32% r/r), z wyraźnym przyspieszeniem w IV kwartale (+23,08% r/r)
Grupa odnotowała silny obrót gotówkowy w I kw. 2026 r. — OCF +199,2 mln zł wobec -179,1 mln zł rok wcześniej, głównie dzięki gwałtownemu wzrostowi liczby przekazanych mieszkań (713 wobec ok. 24 rok wcześniej).
›Grupa odnotowała silny obrót gotówkowy w I kw. 2026 r. — OCF +199,2 mln zł wobec -179,1 mln zł rok wcześniej, głównie dzięki gwałtownemu wzrostowi liczby przekazanych mieszkań (713 wobec ok. 24 rok wcześniej).
Mały producent/wydawca gier indie (Katowice, NewConnect) z portfolio kilku tytułów PC/konsole, w tym flagowej, wciąż nieukończonej gry Alaska Gold Fever.
›Mały producent/wydawca gier indie (Katowice, NewConnect) z portfolio kilku tytułów PC/konsole, w tym flagowej, wciąż nieukończonej gry Alaska Gold Fever.
Plot Twist to niezależny deweloper gier na NewConnect w fazie inwestycyjnej — dwa flagowe projekty (Projekt A z Thunderful, EROSION z Lyrical Games) są w pełni finansowane przez wydawców w systemie kamieni milowych.
›Plot Twist to niezależny deweloper gier na NewConnect w fazie inwestycyjnej — dwa flagowe projekty (Projekt A z Thunderful, EROSION z Lyrical Games) są w pełni finansowane przez wydawców w systemie kamieni milowych.
Marka odzieżowo-obuwnicza (klapki jako flagowy produkt) na NewConnect z rozpoznawalnością 70,3% wśród polskich konsumentów, notująca +45% wzrost przychodów r/r w 2025 r.
›Marka odzieżowo-obuwnicza (klapki jako flagowy produkt) na NewConnect z rozpoznawalnością 70,3% wśród polskich konsumentów, notująca +45% wzrost przychodów r/r w 2025 r.
Przychody wzrosły ok. 4,5x r/r (2 407 vs 536 tys. zł) dzięki przejściu na bezpośrednie rozliczenia zagraniczne zamiast pośrednictwa PlayWay S.A.
›Przychody wzrosły ok. 4,5x r/r (2 407 vs 536 tys. zł) dzięki przejściu na bezpośrednie rozliczenia zagraniczne zamiast pośrednictwa PlayWay S.A.
Debiut StarRupture (Early Access, 6 stycznia 2026 r.) był kluczowym driverem kwartału — 795 tys. sprzedanych kopii na PC/Steam, 74,5% przychodów
›Debiut StarRupture (Early Access, 6 stycznia 2026 r.) był kluczowym driverem kwartału — 795 tys. sprzedanych kopii na PC/Steam, 74,5% przychodów
JRH ASI S.A. to wewnętrznie zarządzana Alternatywna Spółka Inwestycyjna (ASI) notowana na rynku regulowanym GPW, prowadząca bezpośrednią działalność inwestycyjną (private equity/VC) w polskich spółkach z sektorów deeptech, space, dronów, robotyki i AI
›JRH ASI S.A. to wewnętrznie zarządzana Alternatywna Spółka Inwestycyjna (ASI) notowana na rynku regulowanym GPW, prowadząca bezpośrednią działalność inwestycyjną (private equity/VC) w polskich spółkach z sektorów deeptech, space, dronów, robotyki i AI
Pierwszy pełny kwartał konsolidacji Braughman Group Media Outdoor (przejęcie 131,5 mln zł, X.2025) - przychody i EBITDA rosną skokowo (+179%/+165% r/r), ale to efekt M&A, nie organiki
›Pierwszy pełny kwartał konsolidacji Braughman Group Media Outdoor (przejęcie 131,5 mln zł, X.2025) - przychody i EBITDA rosną skokowo (+179%/+165% r/r), ale to efekt M&A, nie organiki
Wzrost przychodów +8,8% r/r przy jednoczesnej poprawie marż na każdym poziomie P&L (brutto, EBITDA, EBIT, netto) w I kw. 2026 r.
›Wzrost przychodów +8,8% r/r przy jednoczesnej poprawie marż na każdym poziomie P&L (brutto, EBITDA, EBIT, netto) w I kw. 2026 r.
Przychody rosną w tempie 34% r/r do 67,8 mln PLN, napędzane głównie przez reklamy (+23% r/r) i szybko rosnący udział rev share (+80% r/r) — najlepszy kwartał od zakończenia segmentu blockchain.
›Przychody rosną w tempie 34% r/r do 67,8 mln PLN, napędzane głównie przez reklamy (+23% r/r) i szybko rosnący udział rev share (+80% r/r) — najlepszy kwartał od zakończenia segmentu blockchain.
Spółka deep-tech materiałowa (materiały EIL/ETL dla wyświetlaczy OLED) w fazie przejścia z etapu R&D do przemysłowego, z 30-punktową listą kwalifikacyjną u kluczowego chińskiego partnera OEM ukończoną w ok. 90% (kwiecień 2026).
›Spółka deep-tech materiałowa (materiały EIL/ETL dla wyświetlaczy OLED) w fazie przejścia z etapu R&D do przemysłowego, z 30-punktową listą kwalifikacyjną u kluczowego chińskiego partnera OEM ukończoną w ok. 90% (kwiecień 2026).
Lider dystrybucji i konfekcjonowania żywności ekologicznej w Polsce z ok. 7 tys. indeksów sprzedażowych i ~1600 odbiorcami.
›Lider dystrybucji i konfekcjonowania żywności ekologicznej w Polsce z ok. 7 tys. indeksów sprzedażowych i ~1600 odbiorcami.
Nagłówkowy zysk netto Q1 2026 (182,9 mln PLN) niemal w całości pochodzi z jednorazowej rewaluacji zapasów wywołanej wzrostem cen ON o 130% w PLN w reakcji na konflikt na Bliskim Wschodzie — sama Grupa ujawnia, że wynik skorygowany o ten efekt wyniósłby -10,1 mln PLN, praktycznie tyle co strata rok wcześniej.
›Nagłówkowy zysk netto Q1 2026 (182,9 mln PLN) niemal w całości pochodzi z jednorazowej rewaluacji zapasów wywołanej wzrostem cen ON o 130% w PLN w reakcji na konflikt na Bliskim Wschodzie — sama Grupa ujawnia, że wynik skorygowany o ten efekt wyniósłby -10,1 mln PLN, praktycznie tyle co strata rok wcześniej.
Producent oprogramowania SaaS (B2B e-commerce) z przyspieszającym wzrostem: przychody +64% r/r, EBITDA +85% r/r, zysk netto +155% r/r w pierwszym pełnym roku po debiucie na NewConnect.
›Producent oprogramowania SaaS (B2B e-commerce) z przyspieszającym wzrostem: przychody +64% r/r, EBITDA +85% r/r, zysk netto +155% r/r w pierwszym pełnym roku po debiucie na NewConnect.
Lider polskiego rynku sekwencjonowania DNA (NGS) i diagnostyki genetycznej na NewConnect z rekordowym rokiem: przychody +26,6% r/r, zysk netto +207,6% r/r.
›Lider polskiego rynku sekwencjonowania DNA (NGS) i diagnostyki genetycznej na NewConnect z rekordowym rokiem: przychody +26,6% r/r, zysk netto +207,6% r/r.
BTCS S.A. przeszła w 2025 r. całkowitą transformację z hurtowni elektroniki w spółkę zarządzającą skarbcem aktywów cyfrowych (model Digital Asset Treasury Company / DATCO) — suma bilansowa wzrosła z 3,1 mln zł do 74,2 mln zł (+2285% r/r).
›BTCS S.A. przeszła w 2025 r. całkowitą transformację z hurtowni elektroniki w spółkę zarządzającą skarbcem aktywów cyfrowych (model Digital Asset Treasury Company / DATCO) — suma bilansowa wzrosła z 3,1 mln zł do 74,2 mln zł (+2285% r/r).
Wzrost przychodów +12,5% r/r do 162,1 mln zł, przy czym po wyłączeniu świeżo skonsolidowanych spółek Carimus i MD Consulting wzrost organiczny to ok. 7,8% r/r.
›Wzrost przychodów +12,5% r/r do 162,1 mln zł, przy czym po wyłączeniu świeżo skonsolidowanych spółek Carimus i MD Consulting wzrost organiczny to ok. 7,8% r/r.
Wzrost przychodów ze sprzedaży danych o 23,7% r/r (37% w USD) przy stabilnie wysokiej marży EBITDA na poziomie 43,9%.
›Wzrost przychodów ze sprzedaży danych o 23,7% r/r (37% w USD) przy stabilnie wysokiej marży EBITDA na poziomie 43,9%.
Rekordowy kwartał: przychody 168,8 mln zł (+27,5% r/r, najwyższy poziom w historii Grupy), z szeroko zdywersyfikowanym wzrostem across rynek finansowy, towarowy i Armenię.
›Rekordowy kwartał: przychody 168,8 mln zł (+27,5% r/r, najwyższy poziom w historii Grupy), z szeroko zdywersyfikowanym wzrostem across rynek finansowy, towarowy i Armenię.
Grupa Bowim odnotowała w I kw. 2026 r. silną poprawę rentowności (zysk netto z -1,9 mln do 10,2 mln zł) mimo spadku przychodów o 6,0% — efekt szerszych marż handlowych przy stabilizującym się popycie i rosnących cenach stali.
›Grupa Bowim odnotowała w I kw. 2026 r. silną poprawę rentowności (zysk netto z -1,9 mln do 10,2 mln zł) mimo spadku przychodów o 6,0% — efekt szerszych marż handlowych przy stabilizującym się popycie i rosnących cenach stali.
Grupa poprawiła rentowność handlu stalą dzięki wzrostowi cen wyrobów hutniczych wspieranemu regulacjami ochronnymi UE (CBAM, cła Safeguard).
›Grupa poprawiła rentowność handlu stalą dzięki wzrostowi cen wyrobów hutniczych wspieranemu regulacjami ochronnymi UE (CBAM, cła Safeguard).
Gaming Factory notuje wyraźny zwrot z ujemnej na dodatnią rentowność w I kw. 2026 r., napędzany premierami dwóch gier: „JDM: Japanese Drift Master” (PS5, luty 2026) i „Pizza Slice” (PC, marzec 2026).
›Gaming Factory notuje wyraźny zwrot z ujemnej na dodatnią rentowność w I kw. 2026 r., napędzany premierami dwóch gier: „JDM: Japanese Drift Master” (PS5, luty 2026) i „Pizza Slice” (PC, marzec 2026).
Milisystem to spółka technologiczno-obronna (trenażery strzeleckie, wirtualne strzelnice laserowe) rozszerzająca działalność o produkcję amunicji małokalibrowej (memorandum z ALS Zawadzki sp.k.).
›Milisystem to spółka technologiczno-obronna (trenażery strzeleckie, wirtualne strzelnice laserowe) rozszerzająca działalność o produkcję amunicji małokalibrowej (memorandum z ALS Zawadzki sp.k.).
Rdzeń biznesu (hurtowa dystrybucja leków, ~87% przychodów) rośnie stabilnie o niskie jednocyfrowe tempo, generując wolne przepływy do finansowania rozwoju segmentów pobocznych.
›Rdzeń biznesu (hurtowa dystrybucja leków, ~87% przychodów) rośnie stabilnie o niskie jednocyfrowe tempo, generując wolne przepływy do finansowania rozwoju segmentów pobocznych.
FERRO to producent i dystrybutor armatury sanitarnej, instalacyjnej i grzewczej (w tym kotłów gazowych i pomp ciepła poprzez spółkę zależną Termet), z siecią spółek dystrybucyjnych w Czechach, Rumunii, na Słowacji, Węgrzech, w krajach bałtyckich i na Bałkanach.
›FERRO to producent i dystrybutor armatury sanitarnej, instalacyjnej i grzewczej (w tym kotłów gazowych i pomp ciepła poprzez spółkę zależną Termet), z siecią spółek dystrybucyjnych w Czechach, Rumunii, na Słowacji, Węgrzech, w krajach bałtyckich i na Bałkanach.
Grupa zanotowała wyraźną poprawę rentowności (marża brutto +2,4 p.p., marża EBITDA +2,3 p.p. r/r) przy niemal identycznym tempie wzrostu przychodów (+9,0%) i kosztów operacyjnych (+9,9%), co świadczy o utrzymanej dyscyplinie kosztowej mimo presji płacowej.
›Grupa zanotowała wyraźną poprawę rentowności (marża brutto +2,4 p.p., marża EBITDA +2,3 p.p. r/r) przy niemal identycznym tempie wzrostu przychodów (+9,0%) i kosztów operacyjnych (+9,9%), co świadczy o utrzymanej dyscyplinie kosztowej mimo presji płacowej.
Przychody skonsolidowane grupy wzrosly 38,5% r/r, zysk netto 36,8% r/r, przy stabilnej rentownosci netto (~6,7%)
›Przychody skonsolidowane grupy wzrosly 38,5% r/r, zysk netto 36,8% r/r, przy stabilnej rentownosci netto (~6,7%)
Przychody skonsolidowane wzrosly 32% r/r, a EBITDA wrocila na plus (1,16 mln zl vs -0,53 mln zl rok wczesniej)
›Przychody skonsolidowane wzrosly 32% r/r, a EBITDA wrocila na plus (1,16 mln zl vs -0,53 mln zl rok wczesniej)
Grupa Virtus to obecnie spółka bez przychodów operacyjnych, przechodząca całkowitą zmianę modelu biznesowego w kierunku finansowania projektów obronnych/dual-use oraz odzysku surowców krytycznych.
›Grupa Virtus to obecnie spółka bez przychodów operacyjnych, przechodząca całkowitą zmianę modelu biznesowego w kierunku finansowania projektów obronnych/dual-use oraz odzysku surowców krytycznych.
Efektowne wzrosty r/r (przychody +79%, zysk netto +762%) w istotnej mierze wynikają z połączenia z Kredyt Inkaso sfinalizowanego dopiero w kwietniu 2025 r. — baza Q1 2025 nie obejmuje przejętej grupy, więc porównanie r/r nie jest w pełni miarodajne dla oceny wzrostu organicznego.
›Efektowne wzrosty r/r (przychody +79%, zysk netto +762%) w istotnej mierze wynikają z połączenia z Kredyt Inkaso sfinalizowanego dopiero w kwietniu 2025 r. — baza Q1 2025 nie obejmuje przejętej grupy, więc porównanie r/r nie jest w pełni miarodajne dla oceny wzrostu organicznego.
Lider polskiego rynku platform e-commerce w modelu SaaS, notowany na GPW, kontrolowany przez strategicznego inwestora cyber_Folks S.A. (49,9% akcji).
›Lider polskiego rynku platform e-commerce w modelu SaaS, notowany na GPW, kontrolowany przez strategicznego inwestora cyber_Folks S.A. (49,9% akcji).
Drugi z rzedu zyskowny kwartal potwierdza fundamentalna poprawe - przychody +175% r/r Q3, narastajaco +92,5% za 9M.
›Drugi z rzedu zyskowny kwartal potwierdza fundamentalna poprawe - przychody +175% r/r Q3, narastajaco +92,5% za 9M.
Microcap healthtech-AI z NewConnect, po wieloletnich stratach przechodzi w fazę monetyzacji portfela kontraktów IT/AI dla ochrony zdrowia.
›Microcap healthtech-AI z NewConnect, po wieloletnich stratach przechodzi w fazę monetyzacji portfela kontraktów IT/AI dla ochrony zdrowia.
Drugi pełen kwartał operacji Proacta po fuzji z grudnia 2023 r. — przychody +101% YoY (1,49 mln vs 0,74 mln zł), ale strata operacyjna 2,1× głębsza.
›Drugi pełen kwartał operacji Proacta po fuzji z grudnia 2023 r. — przychody +101% YoY (1,49 mln vs 0,74 mln zł), ale strata operacyjna 2,1× głębsza.
Spółka NewConnect z sektora MedTech/AI w pierwszym pełnym roku po fuzji (12/2023) z Proacta sp. z o.o., która wprowadziła do bilansu 32 mln zł wartości firmy.
›Spółka NewConnect z sektora MedTech/AI w pierwszym pełnym roku po fuzji (12/2023) z Proacta sp. z o.o., która wprowadziła do bilansu 32 mln zł wartości firmy.
Wzrost organiczny: przychody +23,6% YoY do 32,6 mln zł, zysk netto +94% YoY
›Wzrost organiczny: przychody +23,6% YoY do 32,6 mln zł, zysk netto +94% YoY
Grupa czterokrotnie zwiększyła przychody r/r (15,3 mln zł wobec 3,6 mln zł) głównie dzięki konsolidacji nowo przejętych spółek produkcyjnych (ZSP Niewiadów, Proguns Group) po odwrotnym przejęciu z 2025 roku, a nie wzrostowi organicznemu jednej linii biznesowej.
›Grupa czterokrotnie zwiększyła przychody r/r (15,3 mln zł wobec 3,6 mln zł) głównie dzięki konsolidacji nowo przejętych spółek produkcyjnych (ZSP Niewiadów, Proguns Group) po odwrotnym przejęciu z 2025 roku, a nie wzrostowi organicznemu jednej linii biznesowej.
Wzrost organiczny w dojrzałych segmentach (cyber_Folks +11% przychodów/+19% EBITDA, Vercom +11%/+21%) wspierany akwizycyjnym skokiem w e-commerce (+107% przychodów) po finalizacji przejęcia PrestaShop/Sylius/BitBag.
›Wzrost organiczny w dojrzałych segmentach (cyber_Folks +11% przychodów/+19% EBITDA, Vercom +11%/+21%) wspierany akwizycyjnym skokiem w e-commerce (+107% przychodów) po finalizacji przejęcia PrestaShop/Sylius/BitBag.
Shoper utrzymuje pozycję lidera platform e-commerce SaaS w Polsce, notując 8% wzrost przychodów r/r przy jednoczesnej ekspansji marż (marża EBITDA 36% wobec 34% rok wcześniej).
›Shoper utrzymuje pozycję lidera platform e-commerce SaaS w Polsce, notując 8% wzrost przychodów r/r przy jednoczesnej ekspansji marż (marża EBITDA 36% wobec 34% rok wcześniej).
Baza zainstalowanych urządzeń z technologią Silvair rośnie o 36% r/r (>122 tys. w Q1 2026) i przekroczyła symboliczny próg 1 mln urządzeń tuż po dacie bilansowej
›Baza zainstalowanych urządzeń z technologią Silvair rośnie o 36% r/r (>122 tys. w Q1 2026) i przekroczyła symboliczny próg 1 mln urządzeń tuż po dacie bilansowej
Regulowana Dystrybucja pozostaje kręgosłupem wyniku (57% EBITDA Grupy w I kw. 2026 r.), zapewniając stabilny i przewidywalny strumień gotówki niezależny od cen energii na rynku hurtowym.
›Regulowana Dystrybucja pozostaje kręgosłupem wyniku (57% EBITDA Grupy w I kw. 2026 r.), zapewniając stabilny i przewidywalny strumień gotówki niezależny od cen energii na rynku hurtowym.
Przychody rosną dwucyfrowo trzeci rok z rzędu (+17,2% r/r w 2025) w segmencie faktoringu i pożyczek dla MŚP, zgodnie z deklarowanym wzrostem rynku.
›Przychody rosną dwucyfrowo trzeci rok z rzędu (+17,2% r/r w 2025) w segmencie faktoringu i pożyczek dla MŚP, zgodnie z deklarowanym wzrostem rynku.
Marża brutto poszerzyła się o 3,9 p.p. r/r do 56,8% dzięki lepszemu miksowi klientów (mniejszy udział niskomarżowego ruchu od największego klienta), nie tylko wzrostowi wolumenu.
›Marża brutto poszerzyła się o 3,9 p.p. r/r do 56,8% dzięki lepszemu miksowi klientów (mniejszy udział niskomarżowego ruchu od największego klienta), nie tylko wzrostowi wolumenu.
Wyraźna dźwignia operacyjna: przychody +20% r/r, koszty operacyjne +11% r/r, co przekłada się na zysk netto +132% r/r.
›Wyraźna dźwignia operacyjna: przychody +20% r/r, koszty operacyjne +11% r/r, co przekłada się na zysk netto +132% r/r.
Grupa rośnie dwucyfrowo na wszystkich poziomach RZiS jednocześnie: przychody +13,6% r/r, EBITDA +25,5% r/r, zysk netto +34% r/r — klasyczna dźwignia operacyjna, nie tylko wzrost wolumenu.
›Grupa rośnie dwucyfrowo na wszystkich poziomach RZiS jednocześnie: przychody +13,6% r/r, EBITDA +25,5% r/r, zysk netto +34% r/r — klasyczna dźwignia operacyjna, nie tylko wzrost wolumenu.
Wzrost przychodów o 17,4% r/r do 332,9 mln zł, napędzany głównie skokowym wzrostem sprzedaży krajowej w segmencie Gaz (kontrakt na eGazomierze) oraz solidnym wzrostem w Energii Elektrycznej.
›Wzrost przychodów o 17,4% r/r do 332,9 mln zł, napędzany głównie skokowym wzrostem sprzedaży krajowej w segmencie Gaz (kontrakt na eGazomierze) oraz solidnym wzrostem w Energii Elektrycznej.
Rekordowy kwartał (przychód +88,5% r/r, zysk netto +175,9% r/r) napędzony głównie skokowym wzrostem rentowności na lota (439 PLN vs 277 PLN), a nie tylko wzrostem wolumenu (+21,8% r/r).
›Rekordowy kwartał (przychód +88,5% r/r, zysk netto +175,9% r/r) napędzony głównie skokowym wzrostem rentowności na lota (439 PLN vs 277 PLN), a nie tylko wzrostem wolumenu (+21,8% r/r).
Wydawca gier cyfrowych i planszowych na NewConnect budujący zdywersyfikowane portfolio 11 tytułów poprzez umowy licencyjne z partnerami z Korei, Chile, Hiszpanii i Kanady.
›Wydawca gier cyfrowych i planszowych na NewConnect budujący zdywersyfikowane portfolio 11 tytułów poprzez umowy licencyjne z partnerami z Korei, Chile, Hiszpanii i Kanady.
Grupa Excellence (producent syropów spożywczych, z 51% udziałem w producencie suplementów Health Medica) pokazuje w 1Q 2026 silną dźwignię operacyjną: przychody +31,4% r/r, EBIT +394% r/r, zysk netto +1132% r/r (z bardzo niskiej bazy 189 tys. zł w 1Q25).
›Grupa Excellence (producent syropów spożywczych, z 51% udziałem w producencie suplementów Health Medica) pokazuje w 1Q 2026 silną dźwignię operacyjną: przychody +31,4% r/r, EBIT +394% r/r, zysk netto +1132% r/r (z bardzo niskiej bazy 189 tys. zł w 1Q25).
Model biznesowy oparty na opłatach licencyjnych od operatora platformy GAMIVO.com generuje bardzo wysoką rentowność operacyjną (marża EBIT ok. 38%) przy minimalnym majątku trwałym i zerowym zadłużeniu oprocentowanym.
›Model biznesowy oparty na opłatach licencyjnych od operatora platformy GAMIVO.com generuje bardzo wysoką rentowność operacyjną (marża EBIT ok. 38%) przy minimalnym majątku trwałym i zerowym zadłużeniu oprocentowanym.
Grupa rośnie dwucyfrowo (przychody +16% r/r) z widoczną dźwignią operacyjną — EBIT i EBITDA rosną 33–38% r/r, znacznie szybciej niż sprzedaż.
›Grupa rośnie dwucyfrowo (przychody +16% r/r) z widoczną dźwignią operacyjną — EBIT i EBITDA rosną 33–38% r/r, znacznie szybciej niż sprzedaż.
Forever Entertainment łączy dwa uzupełniające się strumienie przychodów: przewidywalne kontrakty 'work for hire' dla dużych wydawców (m.in. Nintendo) oraz własny, zdywersyfikowany portfel remake'ów i portów gier na wiele platform.
›Forever Entertainment łączy dwa uzupełniające się strumienie przychodów: przewidywalne kontrakty 'work for hire' dla dużych wydawców (m.in. Nintendo) oraz własny, zdywersyfikowany portfel remake'ów i portów gier na wiele platform.
Przychody skonsolidowane rosną w umiarkowanym tempie (+4,0% r/r), znacznie skromniej niż sugeruje ton listu zarządu do akcjonariuszy ('stabilny wzrost').
›Przychody skonsolidowane rosną w umiarkowanym tempie (+4,0% r/r), znacznie skromniej niż sugeruje ton listu zarządu do akcjonariuszy ('stabilny wzrost').
Przychody skonsolidowane rosną dynamicznie (+42% r/r) w oparciu o realny, podpisany w kwartale portfel umów z TAURON Dystrybucja i PGE Dystrybucja o łącznej wartości ok. 29 mln zł brutto, rozkładany na lata 2026-2028.
›Przychody skonsolidowane rosną dynamicznie (+42% r/r) w oparciu o realny, podpisany w kwartale portfel umów z TAURON Dystrybucja i PGE Dystrybucja o łącznej wartości ok. 29 mln zł brutto, rozkładany na lata 2026-2028.
Grupa TREX zwiększyła przychody skonsolidowane o 88,3% r/r do 21,26 mln zł, przy jednoczesnej poprawie marży sprzedaży z 43,4% do 45,5% mimo agresywnej ekspansji na sześć nowych rynków w jednym kwartale.
›Grupa TREX zwiększyła przychody skonsolidowane o 88,3% r/r do 21,26 mln zł, przy jednoczesnej poprawie marży sprzedaży z 43,4% do 45,5% mimo agresywnej ekspansji na sześć nowych rynków w jednym kwartale.
TELGAM to mały, rodzinnie kontrolowany operator światłowodowy (FTTH) z Podkarpacia, notujący bardzo silny wzrost rentowności — marża EBITDA wzrosła z 20,9% do 35,0% r/r.
›TELGAM to mały, rodzinnie kontrolowany operator światłowodowy (FTTH) z Podkarpacia, notujący bardzo silny wzrost rentowności — marża EBITDA wzrosła z 20,9% do 35,0% r/r.
DG-Net to mały operator telekomunikacyjny (FTTH) budujący sieć światłowodową na Śląsku, w Koninie oraz w SSE Opole, z rosnącym portfelem klientów indywidualnych, biznesowych i sieci Żabka (401 nowych lokalizacji w kwartale).
›DG-Net to mały operator telekomunikacyjny (FTTH) budujący sieć światłowodową na Śląsku, w Koninie oraz w SSE Opole, z rosnącym portfelem klientów indywidualnych, biznesowych i sieci Żabka (401 nowych lokalizacji w kwartale).
Grupa rozpoczęła w tym kwartale konsolidację nowej, w pełni zależnej spółki Tamex Development Sp. z o.o. (budownictwo mieszkaniowe) — bez danych porównywalnych dla poziomu skonsolidowanego, co utrudnia ocenę trendu na poziomie grupy.
›Grupa rozpoczęła w tym kwartale konsolidację nowej, w pełni zależnej spółki Tamex Development Sp. z o.o. (budownictwo mieszkaniowe) — bez danych porównywalnych dla poziomu skonsolidowanego, co utrudnia ocenę trendu na poziomie grupy.
Pierwszy kwartał z realnymi przychodami (533,9 tys. zł) po okresie, gdy spółka praktycznie nie prowadziła działalności operacyjnej — efekt nowej strategii opartej na projektach AI (Posiłek Plus, AI2help, Wirtualny Doradca KSeF, agenty AI).
›Pierwszy kwartał z realnymi przychodami (533,9 tys. zł) po okresie, gdy spółka praktycznie nie prowadziła działalności operacyjnej — efekt nowej strategii opartej na projektach AI (Posiłek Plus, AI2help, Wirtualny Doradca KSeF, agenty AI).
Rekordowy kwartał przychodowy (+46,5% r/r) i marżowy (marża netto 19,9% wobec 5,3% rok wcześniej), ale w istotnej mierze napędzony jednorazowym rozliczeniem projektów integracyjnych KSeF
›Rekordowy kwartał przychodowy (+46,5% r/r) i marżowy (marża netto 19,9% wobec 5,3% rok wcześniej), ale w istotnej mierze napędzony jednorazowym rozliczeniem projektów integracyjnych KSeF
Mały nadawca telewizyjny i platforma VOD (NewConnect) w trakcie głębokiej reorganizacji: upadłość jednej spółki zależnej, prawnie wymuszony podział Emitenta przez wydzielenie aktywów koncesyjnych, plany ekspansji zagranicznej (kanały FAST, REDGO international).
›Mały nadawca telewizyjny i platforma VOD (NewConnect) w trakcie głębokiej reorganizacji: upadłość jednej spółki zależnej, prawnie wymuszony podział Emitenta przez wydzielenie aktywów koncesyjnych, plany ekspansji zagranicznej (kanały FAST, REDGO international).
Dojrzałe, rentowne biuro rachunkowo-podatkowe na NewConnect, notowane od wielu lat, bez grupy kapitałowej i bez istotnych zdarzeń jednorazowych zaburzających porównywalność.
›Dojrzałe, rentowne biuro rachunkowo-podatkowe na NewConnect, notowane od wielu lat, bez grupy kapitałowej i bez istotnych zdarzeń jednorazowych zaburzających porównywalność.
Mały gracz rynku odszkodowań komunikacyjnych i usług prawnych na NewConnect z rosnącym, bardziej powtarzalnym segmentem abonamentowym (31,8% przychodu jednostkowego, +69,55% r/r).
›Mały gracz rynku odszkodowań komunikacyjnych i usług prawnych na NewConnect z rosnącym, bardziej powtarzalnym segmentem abonamentowym (31,8% przychodu jednostkowego, +69,55% r/r).
Producent i dystrybutor suplementów diety pod marką 7Nutrition ze zdecydowanym przyspieszeniem wzrostu: przychody +60,7% r/r, zysk netto +136,6% r/r w I kw. 2026 r.
›Producent i dystrybutor suplementów diety pod marką 7Nutrition ze zdecydowanym przyspieszeniem wzrostu: przychody +60,7% r/r, zysk netto +136,6% r/r w I kw. 2026 r.
Wyraźna poprawa operacyjna w I kw. 2026: przychody +128,7% r/r, dodatni EBIT i wynik netto po raz pierwszy od dawna na poziomie skonsolidowanym i jednostkowym.
›Wyraźna poprawa operacyjna w I kw. 2026: przychody +128,7% r/r, dodatni EBIT i wynik netto po raz pierwszy od dawna na poziomie skonsolidowanym i jednostkowym.
Grupa Klepsydra kontynuuje konsolidację rozdrobnionego rynku usług pogrzebowych w Polsce — 11 spółek zależnych (z 4 na debiucie w 2023 r.), z kolejną akwizycją (Glob Sp. z o.o., 91% udziałów) podpisaną w marcu 2026 r.
›Grupa Klepsydra kontynuuje konsolidację rozdrobnionego rynku usług pogrzebowych w Polsce — 11 spółek zależnych (z 4 na debiucie w 2023 r.), z kolejną akwizycją (Glob Sp. z o.o., 91% udziałów) podpisaną w marcu 2026 r.
RRH Group to spółka budowlana (dachy płaskie, fasady, konstrukcje stalowe, generalne wykonawstwo), która po połączeniu z dwiema spółkami zależnymi (grudzień 2025) po raz pierwszy pokazuje realną działalność operacyjną w liczbach jednostkowych.
›RRH Group to spółka budowlana (dachy płaskie, fasady, konstrukcje stalowe, generalne wykonawstwo), która po połączeniu z dwiema spółkami zależnymi (grudzień 2025) po raz pierwszy pokazuje realną działalność operacyjną w liczbach jednostkowych.
Platforma płatnicza IgoriaCard/Trejdoo pokazuje wyraźną poprawę jednostkowej ekonomiki - marża EBIT wzrosła z 14,3% do 35,2% r/r przy wzroście przychodów o 52%
›Platforma płatnicza IgoriaCard/Trejdoo pokazuje wyraźną poprawę jednostkowej ekonomiki - marża EBIT wzrosła z 14,3% do 35,2% r/r przy wzroście przychodów o 52%
Zero przychodów ze sprzedaży utrzymuje się od co najmniej pięciu kolejnych kwartałów (I kw. 2025 i I kw. 2026 identycznie 0,00 zł) - spółka nie ma jeszcze żadnej komercyjnej trakcji.
›Zero przychodów ze sprzedaży utrzymuje się od co najmniej pięciu kolejnych kwartałów (I kw. 2025 i I kw. 2026 identycznie 0,00 zł) - spółka nie ma jeszcze żadnej komercyjnej trakcji.
Sygnis kontynuuje pivot z 3D-printingu w stronę deeptechu obronnego (drony FPV, mobilne platformy wytwórcze DAM, maszyny FNIS do badań materiałowych), notując niemal czterokrotny wzrost przychodów r/r w 1Q2026.
›Sygnis kontynuuje pivot z 3D-printingu w stronę deeptechu obronnego (drony FPV, mobilne platformy wytwórcze DAM, maszyny FNIS do badań materiałowych), notując niemal czterokrotny wzrost przychodów r/r w 1Q2026.
Grupa windykacyjna z NewConnect notuje realny, dwucyfrowy wzrost skali: przychody skonsolidowane +24,2% r/r, zysk netto +111% r/r, przy solidnym wzroście zysku ze sprzedaży (+38,8% r/r) na poziomie podstawowej działalności.
›Grupa windykacyjna z NewConnect notuje realny, dwucyfrowy wzrost skali: przychody skonsolidowane +24,2% r/r, zysk netto +111% r/r, przy solidnym wzroście zysku ze sprzedaży (+38,8% r/r) na poziomie podstawowej działalności.
Przychody wzrosły niemal trzykrotnie r/r (+193%) dzięki monetyzacji portfolio gier VR oraz kontynuacji zamówień od wydawcy azjatyckiego, a zysk netto wzrósł o 64% r/r do 1,10 mln zł.
›Przychody wzrosły niemal trzykrotnie r/r (+193%) dzięki monetyzacji portfolio gier VR oraz kontynuacji zamówień od wydawcy azjatyckiego, a zysk netto wzrósł o 64% r/r do 1,10 mln zł.
Internity łączy stabilny biznes dystrybucyjny materiałów wykończeniowych premium/lux z rosnącą ekspozycją na działalność deweloperską (projekt T17 w Łodzi) i inwestycje w nieruchomości (Całowanie, centrum logistyczne).
›Internity łączy stabilny biznes dystrybucyjny materiałów wykończeniowych premium/lux z rosnącą ekspozycją na działalność deweloperską (projekt T17 w Łodzi) i inwestycje w nieruchomości (Całowanie, centrum logistyczne).
Vee (NewConnect: VEE) buduje platformę zautomatyzowanej, głosowej obsługi klienta opartą o AI (Brilliance, Esense) dla dużych klientów korporacyjnych i sektora MŚP.
›Vee (NewConnect: VEE) buduje platformę zautomatyzowanej, głosowej obsługi klienta opartą o AI (Brilliance, Esense) dla dużych klientów korporacyjnych i sektora MŚP.
Telemedycyna Polska, lider teleopieki kardiologicznej na NewConnect, w I kw. 2026 r. poprawiła rachunek wyników r/r — przychody +8,8%, strata netto skurczona o 88,5%, EBITDA na plusie (32,1 tys. zł vs -323,6 tys. zł) — dzięki oszczędnościom kosztowym z IV kw. 2025.
›Telemedycyna Polska, lider teleopieki kardiologicznej na NewConnect, w I kw. 2026 r. poprawiła rachunek wyników r/r — przychody +8,8%, strata netto skurczona o 88,5%, EBITDA na plusie (32,1 tys. zł vs -323,6 tys. zł) — dzięki oszczędnościom kosztowym z IV kw. 2025.
Spółka pozostaje w fazie przedprzychodowej — portfel projektów farm fotowoltaicznych powyżej 500 MW jest wciąż niekomercjalizowany, brak wpływów gotówkowych z podstawowej działalności.
›Spółka pozostaje w fazie przedprzychodowej — portfel projektów farm fotowoltaicznych powyżej 500 MW jest wciąż niekomercjalizowany, brak wpływów gotówkowych z podstawowej działalności.
Spółka żyje dziś głównie ze starzejącego się hitu Bee Simulator (blisko 7 lat po premierze, wciąż >100 tys. USD przychodu kwartalnie), a cały ciężar przyszłego wzrostu spoczywa na jednej, wciąż nieskończonej produkcji – grze BARKOUR
›Spółka żyje dziś głównie ze starzejącego się hitu Bee Simulator (blisko 7 lat po premierze, wciąż >100 tys. USD przychodu kwartalnie), a cały ciężar przyszłego wzrostu spoczywa na jednej, wciąż nieskończonej produkcji – grze BARKOUR
Sonka to spółka jednoproduktowa — cała wycena i przyszłość zależą od premiery gry Holstin, finansowanej i wydawanej przez Team17 (budżet produkcji: 2 864 500 USD).
›Sonka to spółka jednoproduktowa — cała wycena i przyszłość zależą od premiery gry Holstin, finansowanej i wydawanej przez Team17 (budżet produkcji: 2 864 500 USD).
Grupa wróciła do zysku netto (638 tys. zł vs -529 tys. zł rok wcześniej) i poczwórnie zwiększyła EBITDA, ale cały wynik pochodzi z jednego segmentu — dostawy i serwisu automatów paczkowych (APM), głównie w ramach kontraktu z Pocztą Polską.
›Grupa wróciła do zysku netto (638 tys. zł vs -529 tys. zł rok wcześniej) i poczwórnie zwiększyła EBITDA, ale cały wynik pochodzi z jednego segmentu — dostawy i serwisu automatów paczkowych (APM), głównie w ramach kontraktu z Pocztą Polską.
Grupa Korbank rośnie dwucyfrowo na poziomie EBIT/EBITDA przy jednocyfrowym wzroście przychodów – realna poprawa rentowności operacyjnej (marża EBITDA 27,97% → 33,17% r/r).
›Grupa Korbank rośnie dwucyfrowo na poziomie EBIT/EBITDA przy jednocyfrowym wzroście przychodów – realna poprawa rentowności operacyjnej (marża EBITDA 27,97% → 33,17% r/r).
Prime ASI to wewnętrznie zarządzająca Alternatywna Spółka Inwestycyjna bez własnych przychodów ze sprzedaży, budująca portfel udziałów w spółkach technologicznych, gamingowych i innych (Algo Trade AI, Mensa Magna, Prime Bit Games, VISSAVI, ELQ, Planteris)
›Prime ASI to wewnętrznie zarządzająca Alternatywna Spółka Inwestycyjna bez własnych przychodów ze sprzedaży, budująca portfel udziałów w spółkach technologicznych, gamingowych i innych (Algo Trade AI, Mensa Magna, Prime Bit Games, VISSAVI, ELQ, Planteris)
Grupa Kapitałowa Sunway Network odwróciła trend — z 55 tys. zł straty netto do 763 tys. zł zysku netto r/r na poziomie skonsolidowanym w I kw. 2026.
›Grupa Kapitałowa Sunway Network odwróciła trend — z 55 tys. zł straty netto do 763 tys. zł zysku netto r/r na poziomie skonsolidowanym w I kw. 2026.
Bridge Solutions Hub to wielomarkowa spółka e-commerce (automotive care, beauty, petfood, aplikacja Rezobo.com), która w I kw. 2026 r. zwiększyła przychody o ok. 24% r/r do 3,02 mln zł, przy jednoczesnym zawężeniu straty netto do 380 tys. zł.
›Bridge Solutions Hub to wielomarkowa spółka e-commerce (automotive care, beauty, petfood, aplikacja Rezobo.com), która w I kw. 2026 r. zwiększyła przychody o ok. 24% r/r do 3,02 mln zł, przy jednoczesnym zawężeniu straty netto do 380 tys. zł.
Spółka holdingowa bez własnych przychodów — cała ekspozycja operacyjna leży w spółkach zależnych z sektora zielonego wodoru.
›Spółka holdingowa bez własnych przychodów — cała ekspozycja operacyjna leży w spółkach zależnych z sektora zielonego wodoru.
Grupa READ-GENE przeszła z okresu strat do wyraźnie rentownego kwartału — skonsolidowany zysk netto 883 tys. zł wobec straty 298 tys. zł rok wcześniej
›Grupa READ-GENE przeszła z okresu strat do wyraźnie rentownego kwartału — skonsolidowany zysk netto 883 tys. zł wobec straty 298 tys. zł rok wcześniej
Grupa Massmedica poprawiła rentowność we wszystkich kluczowych liniach mimo spadku przychodów o 3,5% r/r — EBITDA wzrosła o 82% r/r, a zysk netto ponad dwukrotnie.
›Grupa Massmedica poprawiła rentowność we wszystkich kluczowych liniach mimo spadku przychodów o 3,5% r/r — EBITDA wzrosła o 82% r/r, a zysk netto ponad dwukrotnie.
Zysk netto rośnie (+6% r/r) wyłącznie dzięki wygaśnięciu podatku od nadmiarowych zysków (windfall tax), a nie poprawie operacyjnej — EBITDA spadła o 18%, a EBIT o 23% r/r
›Zysk netto rośnie (+6% r/r) wyłącznie dzięki wygaśnięciu podatku od nadmiarowych zysków (windfall tax), a nie poprawie operacyjnej — EBITDA spadła o 18%, a EBIT o 23% r/r
Rekordowy I kwartał: sprzedaż 1 161 lokali (+12% r/r), siódmy z rzędu kwartał ze sprzedażą powyżej 1 000 lokali — popyt utrzymuje się mimo globalnej niepewności geopolitycznej.
›Rekordowy I kwartał: sprzedaż 1 161 lokali (+12% r/r), siódmy z rzędu kwartał ze sprzedażą powyżej 1 000 lokali — popyt utrzymuje się mimo globalnej niepewności geopolitycznej.
Przychody wzrosły o 422,61% r/r do 7,33 mln zł, napędzane rozwojem sprzedaży pod marką di volio nabytą w 2025 r.
›Przychody wzrosły o 422,61% r/r do 7,33 mln zł, napędzane rozwojem sprzedaży pod marką di volio nabytą w 2025 r.
Spółka danych finansowych i dystrybucji funduszy (Analizy.pl + KupFundusz.pl) z zerowym zadłużeniem odsetkowym i pozycją gotówkową netto.
›Spółka danych finansowych i dystrybucji funduszy (Analizy.pl + KupFundusz.pl) z zerowym zadłużeniem odsetkowym i pozycją gotówkową netto.
Planet B2B to niewielka spółka technologiczna (platforma B2B dla e-commerce) na NewConnect, z grupą obejmującą amerykańską I-Dotcom LLC i świeżo zawiązaną Planet B2B Inc. (Delaware, jeszcze bez działalności operacyjnej).
›Planet B2B to niewielka spółka technologiczna (platforma B2B dla e-commerce) na NewConnect, z grupą obejmującą amerykańską I-Dotcom LLC i świeżo zawiązaną Planet B2B Inc. (Delaware, jeszcze bez działalności operacyjnej).
Mennica Skarbowa to lider dilerów złota inwestycyjnego na rynku polskim, korzystający z rekordowego globalnego popytu na złoto w I kw. 2026 r.
›Mennica Skarbowa to lider dilerów złota inwestycyjnego na rynku polskim, korzystający z rekordowego globalnego popytu na złoto w I kw. 2026 r.
Grupa poprawia rentowność operacyjną — przychody +5,3% r/r przy kosztach operacyjnych -9,9% r/r, co daje ponad 4-krotny wzrost zysku ze sprzedaży.
›Grupa poprawia rentowność operacyjną — przychody +5,3% r/r przy kosztach operacyjnych -9,9% r/r, co daje ponad 4-krotny wzrost zysku ze sprzedaży.
RockGame to producent i wydawca gier PC/konsolowych (segment niskobudżetowy), kontrolowany przez PlayWay S.A. (67% akcji) — spółka portfelowa większej grupy specjalizującej się w małych, szybko wydawanych tytułach.
›RockGame to producent i wydawca gier PC/konsolowych (segment niskobudżetowy), kontrolowany przez PlayWay S.A. (67% akcji) — spółka portfelowa większej grupy specjalizującej się w małych, szybko wydawanych tytułach.
Rosnący e-commerce odzieży turystycznej z wysoką satysfakcją klientów (Trustmate 4,9/5), notujący wzrost przychodów +5,96% r/r i zawężenie straty netto.
›Rosnący e-commerce odzieży turystycznej z wysoką satysfakcją klientów (Trustmate 4,9/5), notujący wzrost przychodów +5,96% r/r i zawężenie straty netto.
Spółka zakończyła w I kw. 2026 r. wieloletni proces inwestycyjny i uruchomiła zakład produkcji materiału STRUMBER®, wchodząc w fazę rozruchu produkcji szacowaną na ok. 1 kwartał.
›Spółka zakończyła w I kw. 2026 r. wieloletni proces inwestycyjny i uruchomiła zakład produkcji materiału STRUMBER®, wchodząc w fazę rozruchu produkcji szacowaną na ok. 1 kwartał.
KBJ to niewielki, rentowny dostawca oprogramowania i usług IT (BI/ERP/HCM na bazie SAP) z wieloletnią historią wzrostu i bardzo czystym bilansem — praktycznie zerowy dług bankowy i pozycja gotówki netto (-2,13 mln zł długu netto na koniec I kw. 2026 r.).
›KBJ to niewielki, rentowny dostawca oprogramowania i usług IT (BI/ERP/HCM na bazie SAP) z wieloletnią historią wzrostu i bardzo czystym bilansem — praktycznie zerowy dług bankowy i pozycja gotówki netto (-2,13 mln zł długu netto na koniec I kw. 2026 r.).
Pierwszy kwartał z realnymi przychodami komercyjnymi (86,4 tys. zł) i dodatnim wynikiem netto (37,3 tys. zł) po serii strat
›Pierwszy kwartał z realnymi przychodami komercyjnymi (86,4 tys. zł) i dodatnim wynikiem netto (37,3 tys. zł) po serii strat
Skonsolidowane przychody rosną (+13% r/r), ale wzrost pochodzi niemal wyłącznie od podmiotów zależnych, nie od podstawowego biznesu Emitenta (przychody jednostkowe -44% r/r)
›Skonsolidowane przychody rosną (+13% r/r), ale wzrost pochodzi niemal wyłącznie od podmiotów zależnych, nie od podstawowego biznesu Emitenta (przychody jednostkowe -44% r/r)
Przychody CStore S.A. wzrosły o 47,4% r/r do 2,14 mln zł — trzeci z rzędu kwartał dynamicznego wzrostu skali działalności platformy SaaS B2B, zgodnie z narracją listu prezesa.
›Przychody CStore S.A. wzrosły o 47,4% r/r do 2,14 mln zł — trzeci z rzędu kwartał dynamicznego wzrostu skali działalności platformy SaaS B2B, zgodnie z narracją listu prezesa.
Przychody rosną szeroko (+40,6% rdr) we wszystkich trzech liniach — licencje, wdrożenia, serwis — nie jest to wzrost skoncentrowany w jednym segmencie.
›Przychody rosną szeroko (+40,6% rdr) we wszystkich trzech liniach — licencje, wdrożenia, serwis — nie jest to wzrost skoncentrowany w jednym segmencie.
Integrator sieciowy oparty na partnerstwie z Cisco (uzupełniająco F5), obsługujący głównie sektor finansowy, publiczny i energetyczny — rosnący dwucyfrowo na przychodach i wielocyfrowo na zysku netto.
›Integrator sieciowy oparty na partnerstwie z Cisco (uzupełniająco F5), obsługujący głównie sektor finansowy, publiczny i energetyczny — rosnący dwucyfrowo na przychodach i wielocyfrowo na zysku netto.
Pierwszy kwartał z dodatnim wynikiem operacyjnym i netto po dwóch słabszych latach, wygenerowany w całości ze sprzedaży własnych tytułów, bez wsparcia dotacyjnego.
›Pierwszy kwartał z dodatnim wynikiem operacyjnym i netto po dwóch słabszych latach, wygenerowany w całości ze sprzedaży własnych tytułów, bez wsparcia dotacyjnego.
Proguns Group przechodzi w I kw. 2026 fundamentalną transformację z sieci sklepów z bronią palną w wehikuł przemysłowy sektora obronnego, kontrolowany przez Niewiadów Polska Grupa Militarna S.A. (57,61% głosów).
›Proguns Group przechodzi w I kw. 2026 fundamentalną transformację z sieci sklepów z bronią palną w wehikuł przemysłowy sektora obronnego, kontrolowany przez Niewiadów Polska Grupa Militarna S.A. (57,61% głosów).
Nestmedic zakończyło w I kw. 2026 kluczowy kamień milowy - rekrutację i realizację badań klinicznych PregnaOne w USA, dwa miesiące przed harmonogramem, otwierając drogę do złożenia wniosku 510(k) do FDA
›Nestmedic zakończyło w I kw. 2026 kluczowy kamień milowy - rekrutację i realizację badań klinicznych PregnaOne w USA, dwa miesiące przed harmonogramem, otwierając drogę do złożenia wniosku 510(k) do FDA
genXone to spółka biotechnologiczna z NewConnect działająca w sekwencjonowaniu nanoporowym i diagnostyce molekularnej — mała skala przychodów (491 tys. zł w I kw. 2026), ale wyraźnie poprawiająca się dynamika.
›genXone to spółka biotechnologiczna z NewConnect działająca w sekwencjonowaniu nanoporowym i diagnostyce molekularnej — mała skala przychodów (491 tys. zł w I kw. 2026), ale wyraźnie poprawiająca się dynamika.
Skokowy wzrost przychodów (+454% r/r) i przejście ze straty na zysk netto 1,81 mln zł w I kw. 2026, potwierdzone dodatnimi przepływami operacyjnymi.
›Skokowy wzrost przychodów (+454% r/r) i przejście ze straty na zysk netto 1,81 mln zł w I kw. 2026, potwierdzone dodatnimi przepływami operacyjnymi.
Przychody rosną dwucyfrowo (+10,6% r/r, ~19% po wyłączeniu efektu osłabienia dolara), z rosnącą liczbą klientów we wszystkich progach przychodowych.
›Przychody rosną dwucyfrowo (+10,6% r/r, ~19% po wyłączeniu efektu osłabienia dolara), z rosnącą liczbą klientów we wszystkich progach przychodowych.
B-Act to działająca firma inżyniersko-konsultingowa (Inżynier Kontraktu) z realnym, świeżo pozyskanym portfelem zleceń publicznych i prywatnych (Mirosławiec, CPK, BELMA, Optima Sidlowo PV), a nie spółka bez przychodów.
›B-Act to działająca firma inżyniersko-konsultingowa (Inżynier Kontraktu) z realnym, świeżo pozyskanym portfelem zleceń publicznych i prywatnych (Mirosławiec, CPK, BELMA, Optima Sidlowo PV), a nie spółka bez przychodów.
Spółka pokazała pierwsze realne przychody (722 tys. zł) po okresie bez sprzedaży, dzięki współpracy przy montażu instalacji fotowoltaicznych dla sieci handlowej.
›Spółka pokazała pierwsze realne przychody (722 tys. zł) po okresie bez sprzedaży, dzięki współpracy przy montażu instalacji fotowoltaicznych dla sieci handlowej.
Highlander Enterprise (dawniej Advanced Graphene Products) jest w trakcie transformacji z trwale nierentownej działalności grafenowej w markę kosmetyczną '8belle', z widoczną poprawą wyniku r/r w I kw. 2026.
›Highlander Enterprise (dawniej Advanced Graphene Products) jest w trakcie transformacji z trwale nierentownej działalności grafenowej w markę kosmetyczną '8belle', z widoczną poprawą wyniku r/r w I kw. 2026.
Solidny wzrost przychodów (+8,5% r/r) połączony z jeszcze silniejszym wzrostem rentowności — marża EBIT wzrosła z 8,10% do 11,86%, marża netto z 5,86% do 10,27%.
›Solidny wzrost przychodów (+8,5% r/r) połączony z jeszcze silniejszym wzrostem rentowności — marża EBIT wzrosła z 8,10% do 11,86%, marża netto z 5,86% do 10,27%.
Przychody skonsolidowane spadły 7% r/r do 5,80 mln zł, ale to efekt słabszego segmentu wdrożeniowego, nie erozji bazy klientów.
›Przychody skonsolidowane spadły 7% r/r do 5,80 mln zł, ale to efekt słabszego segmentu wdrożeniowego, nie erozji bazy klientów.
Przychody wzrosły o 4,3% r/r do 29,05 mln zł, ale zysk operacyjny podskoczył o 41%, a zysk netto o 65% — dzięki wyraźnej redukcji kosztów usług obcych (marketing) po korekcie strategii z 2025 roku.
›Przychody wzrosły o 4,3% r/r do 29,05 mln zł, ale zysk operacyjny podskoczył o 41%, a zysk netto o 65% — dzięki wyraźnej redukcji kosztów usług obcych (marketing) po korekcie strategii z 2025 roku.
Przychody wzrosły ledwie o 3,2% r/r, ale zysk netto o 41%, a EBIT o 44% — efekt zmiany miksu kosztowego (więcej prac własnych, mniej podwykonawstwa) i poprawy marż (EBITDA margin +3,6 p.p. do 14,7%).
›Przychody wzrosły ledwie o 3,2% r/r, ale zysk netto o 41%, a EBIT o 44% — efekt zmiany miksu kosztowego (więcej prac własnych, mniej podwykonawstwa) i poprawy marż (EBITDA margin +3,6 p.p. do 14,7%).
Kolejkowo weszło w I kw. 2026 r. na wyraźnie wyższy poziom rentowności dzięki pełnemu kwartałowi działania Kolejkowa Warszawa (otwartego w kwietniu 2025 r.) — przychody +31% r/r, EBITDA +71% r/r, marża EBITDA wzrosła z 29,7% do 38,8%.
›Kolejkowo weszło w I kw. 2026 r. na wyraźnie wyższy poziom rentowności dzięki pełnemu kwartałowi działania Kolejkowa Warszawa (otwartego w kwietniu 2025 r.) — przychody +31% r/r, EBITDA +71% r/r, marża EBITDA wzrosła z 29,7% do 38,8%.
Wyraźne odbicie operacyjne w I kw. 2026: przychody +20,1% r/r, EBIT z -4,6 do +6,0 mln zł, EBITDA z -1,3 do +10,2 mln zł, napędzane głównie wzrostem sprzedaży do sektora automotive (+22% r/r).
›Wyraźne odbicie operacyjne w I kw. 2026: przychody +20,1% r/r, EBIT z -4,6 do +6,0 mln zł, EBITDA z -1,3 do +10,2 mln zł, napędzane głównie wzrostem sprzedaży do sektora automotive (+22% r/r).
Rekordowy kwartał napędzany boomem na infrastrukturę AI — segment serwerów (+233% r/r) wyprzedził smartfony jako największa kategoria produktowa
›Rekordowy kwartał napędzany boomem na infrastrukturę AI — segment serwerów (+233% r/r) wyprzedził smartfony jako największa kategoria produktowa
Przychody ze sprzedaży podwoiły się r/r (27,17 mln zł vs 11,91 mln zł), a spółka wróciła do rentowności (zysk netto 2,99 mln zł vs strata 0,86 mln zł rok wcześniej) dzięki ożywieniu w przetargach JST i rosnącemu segmentowi umów serwisowych (+34% r/r).
›Przychody ze sprzedaży podwoiły się r/r (27,17 mln zł vs 11,91 mln zł), a spółka wróciła do rentowności (zysk netto 2,99 mln zł vs strata 0,86 mln zł rok wcześniej) dzięki ożywieniu w przetargach JST i rosnącemu segmentowi umów serwisowych (+34% r/r).
Kolejkowo to rosnący organicznie łańcuch biletowanych atrakcji turystycznych (makiety kolejowe), którego rentowność mocno przyspieszyła po otwarciu wystawy w Warszawie w kwietniu 2025 r. — przychody wzrosły o 67% r/r, a zysk netto o 131% r/r.
›Kolejkowo to rosnący organicznie łańcuch biletowanych atrakcji turystycznych (makiety kolejowe), którego rentowność mocno przyspieszyła po otwarciu wystawy w Warszawie w kwietniu 2025 r. — przychody wzrosły o 67% r/r, a zysk netto o 131% r/r.
Zysk netto Grupy mBanku wzrósł o 35% r/r do 953 mln zł, głównie dzięki spadkowi kosztów ryzyka prawnego związanego z kredytami frankowymi (z 662 do 73 mln zł) - to efekt jednorazowy/wygasający, nie strukturalna poprawa marż.
›Zysk netto Grupy mBanku wzrósł o 35% r/r do 953 mln zł, głównie dzięki spadkowi kosztów ryzyka prawnego związanego z kredytami frankowymi (z 662 do 73 mln zł) - to efekt jednorazowy/wygasający, nie strukturalna poprawa marż.
Przychody WASKO S.A. wzrosły o 14,9% r/r do 388,5 mln zł, a zysk netto ponad dziesięciokrotnie (z 3,2 do 35,1 mln zł) - ale z bardzo niskiej bazy porównawczej z wyjątkowo słabego 2024 roku.
›Przychody WASKO S.A. wzrosły o 14,9% r/r do 388,5 mln zł, a zysk netto ponad dziesięciokrotnie (z 3,2 do 35,1 mln zł) - ale z bardzo niskiej bazy porównawczej z wyjątkowo słabego 2024 roku.
Przychody wzrosły o 23,4% do 81,6 mln PLN, a EBIT podwoił się (+112%) dzięki poprawie marży brutto o 5,4 pp — wyraźna dźwignia operacyjna, nie tylko wzrost wolumenu.
›Przychody wzrosły o 23,4% do 81,6 mln PLN, a EBIT podwoił się (+112%) dzięki poprawie marży brutto o 5,4 pp — wyraźna dźwignia operacyjna, nie tylko wzrost wolumenu.
Przychody Grupy Muza spadły w 2025 roku o 7,9% r/r do 42,4 mln zł, a marża brutto skurczyła się znacznie mocniej (-4,1 pkt proc., z 11,9% do 7,8%) — zysk netto przypadający akcjonariuszom spadł o 39,4% do 2,6 mln zł.
›Przychody Grupy Muza spadły w 2025 roku o 7,9% r/r do 42,4 mln zł, a marża brutto skurczyła się znacznie mocniej (-4,1 pkt proc., z 11,9% do 7,8%) — zysk netto przypadający akcjonariuszom spadł o 39,4% do 2,6 mln zł.
SEKO to rodzinna spółka przetwórstwa rybnego (marynaty, dania gotowe) z dodatkowym, stabilizującym segmentem stacji paliw, notująca w I kw. 2026 r. wzrost przychodów +5,0% r/r i zysku netto +51,2% r/r.
›SEKO to rodzinna spółka przetwórstwa rybnego (marynaty, dania gotowe) z dodatkowym, stabilizującym segmentem stacji paliw, notująca w I kw. 2026 r. wzrost przychodów +5,0% r/r i zysku netto +51,2% r/r.
Skok skali biznesu w 2025 r. (przychody +43,7%, zysk netto +257%) napędzony wzrostem popytu na instalacje elektryczne i AKPiA w energetyce, zwłaszcza OZE, oraz kilkoma dużymi kontraktami dla renomowanych odbiorców (Tauron Dystrybucja, PGE Dystrybucja, Rafineria Gdańska, Cementownia Warta).
›Skok skali biznesu w 2025 r. (przychody +43,7%, zysk netto +257%) napędzony wzrostem popytu na instalacje elektryczne i AKPiA w energetyce, zwłaszcza OZE, oraz kilkoma dużymi kontraktami dla renomowanych odbiorców (Tauron Dystrybucja, PGE Dystrybucja, Rafineria Gdańska, Cementownia Warta).
Powrót do zysku netto (31,4 mln zł wobec straty 73,7 mln zł w 2024) napędzany głównie niezrealizowanym przeszacowaniem portfela w górę (+62,2 mln zł), nie realizacją inwestycji.
›Powrót do zysku netto (31,4 mln zł wobec straty 73,7 mln zł w 2024) napędzany głównie niezrealizowanym przeszacowaniem portfela w górę (+62,2 mln zł), nie realizacją inwestycji.
Lider rynku kabanosów (67,4% udziału) i istotny gracz w parówkach (25,4%, +3,9 p.p. r/r) z rekordowym w historii wynikiem EBITDA 279,2 mln zł.
›Lider rynku kabanosów (67,4% udziału) i istotny gracz w parówkach (25,4%, +3,9 p.p. r/r) z rekordowym w historii wynikiem EBITDA 279,2 mln zł.
EQUNICO (dawny RESBUD SE) jest dziś praktycznie spółką jednosegmentową skoncentrowaną na uzbeckiej spółce zależnej Elektrqishloqqurilish JSC (58,41% kontroli), po zbyciu w listopadzie 2025 r. polskiej działalności asfaltowej (Zakład Produkcyjny Mszczonów).
›EQUNICO (dawny RESBUD SE) jest dziś praktycznie spółką jednosegmentową skoncentrowaną na uzbeckiej spółce zależnej Elektrqishloqqurilish JSC (58,41% kontroli), po zbyciu w listopadzie 2025 r. polskiej działalności asfaltowej (Zakład Produkcyjny Mszczonów).
Przychody wzrosły o 5,8% r/r do 56,8 mln zł, ale zysk netto o 19,4% do 5,65 mln zł — poprawa rentowności napędzana zmianą miksu sprzedaży w stronę własnego produktu Qguar (85,5% przychodów, +19,5% r/r) kosztem niżej marżowej odsprzedaży sprzętu (-38% r/r).
›Przychody wzrosły o 5,8% r/r do 56,8 mln zł, ale zysk netto o 19,4% do 5,65 mln zł — poprawa rentowności napędzana zmianą miksu sprzedaży w stronę własnego produktu Qguar (85,5% przychodów, +19,5% r/r) kosztem niżej marżowej odsprzedaży sprzętu (-38% r/r).
Przychody wzrosły o 80% r/r do 21,36 mln zł, a spółka pokazała pierwszą w historii dodatnią EBITDA (0,97 mln zł) — sygnał, że model biznesowy zaczyna korzystać z dźwigni operacyjnej.
›Przychody wzrosły o 80% r/r do 21,36 mln zł, a spółka pokazała pierwszą w historii dodatnią EBITDA (0,97 mln zł) — sygnał, że model biznesowy zaczyna korzystać z dźwigni operacyjnej.
Captor to przedprzychodowa spółka biotechnologiczna (platforma degradacji ukierunkowanej białek), która w 2025 r. utraciła swoje główne źródło przychodów komercyjnych po zakończeniu współpracy z Ono Pharmaceutical (przychody -70,6% r/r, do 4,7 mln zł) i pogłębiła stratę operacyjną do 43,6 mln zł.
›Captor to przedprzychodowa spółka biotechnologiczna (platforma degradacji ukierunkowanej białek), która w 2025 r. utraciła swoje główne źródło przychodów komercyjnych po zakończeniu współpracy z Ono Pharmaceutical (przychody -70,6% r/r, do 4,7 mln zł) i pogłębiła stratę operacyjną do 43,6 mln zł.
Przychody +20,6% r/r przy jednoczesnej ekspansji marży brutto, EBITDA, EBIT i netto — wzrost napędzany licencjami i usługami własnymi, nie odsprzedażą sprzętu.
›Przychody +20,6% r/r przy jednoczesnej ekspansji marży brutto, EBITDA, EBIT i netto — wzrost napędzany licencjami i usługami własnymi, nie odsprzedażą sprzętu.
Feerum wrócił na ścieżkę wzrostu i rentowności w 2025 r. — przychody Grupy wzrosły o 66% r/r do 125,4 mln zł, a EBITDA ponad czterokrotnie do 20,7 mln zł, po stracie odnotowanej w 2024 r.
›Feerum wrócił na ścieżkę wzrostu i rentowności w 2025 r. — przychody Grupy wzrosły o 66% r/r do 125,4 mln zł, a EBITDA ponad czterokrotnie do 20,7 mln zł, po stracie odnotowanej w 2024 r.
Genomtec to przedprzychodowa spółka biotechnologiczna (mobilna diagnostyka genetyczna, system Genomtec ID) finansowana głównie z dotacji (NCBR, PARP, DIP) i emisji akcji, bez istotnych przychodów ze sprzedaży.
›Genomtec to przedprzychodowa spółka biotechnologiczna (mobilna diagnostyka genetyczna, system Genomtec ID) finansowana głównie z dotacji (NCBR, PARP, DIP) i emisji akcji, bez istotnych przychodów ze sprzedaży.
Rdzeń biznesu (digital, eventy, zarządzanie obiektami) rośnie organicznie i bardzo rentownie: przychody +28,6% r/r, EBIT +232,1%, EBITDA +195,7% dzięki dźwigni operacyjnej.
›Rdzeń biznesu (digital, eventy, zarządzanie obiektami) rośnie organicznie i bardzo rentownie: przychody +28,6% r/r, EBIT +232,1%, EBITDA +195,7% dzięki dźwigni operacyjnej.
Grupa rośnie dwucyfrowo na przychodach (+13% r/r) z wyraźną poprawą marż operacyjnych (EBIT margin 7,6% vs 5,6%, EBITDA margin 9,8% vs 8,4%).
›Grupa rośnie dwucyfrowo na przychodach (+13% r/r) z wyraźną poprawą marż operacyjnych (EBIT margin 7,6% vs 5,6%, EBITDA margin 9,8% vs 8,4%).
Spółka świadomie weszła w 2025 r. w fazę intensywnych inwestycji w nowy, flagowy tytuł 'Valor Mortis', którego premiera planowana jest na 2026 rok.
›Spółka świadomie weszła w 2025 r. w fazę intensywnych inwestycji w nowy, flagowy tytuł 'Valor Mortis', którego premiera planowana jest na 2026 rok.
Przychody Grupy wzrosły o 16,7% r/r do 137,9 mln zł, napędzane wzrostem portfela wierzytelności NPL (+25,0% r/r do 345,9 mln zł) po zakupach nowych pakietów za 68,7 mln zł.
›Przychody Grupy wzrosły o 16,7% r/r do 137,9 mln zł, napędzane wzrostem portfela wierzytelności NPL (+25,0% r/r do 345,9 mln zł) po zakupach nowych pakietów za 68,7 mln zł.
Przychody wzrosły o 42,6% r/r do 100,2 mln zł, a Spółka wróciła do zysku netto (3,07 mln zł) po stracie 10,3 mln zł w 2024 r.
›Przychody wzrosły o 42,6% r/r do 100,2 mln zł, a Spółka wróciła do zysku netto (3,07 mln zł) po stracie 10,3 mln zł w 2024 r.
Grupa przeszła w 2025 roku z fazy badań do inwestycji: kupiła zakład w Tarnawatce-Tartak i zbudowała pierwszą na świecie instalację do produkcji materiału STRUMBER; w momencie publikacji trwa rozruch.
›Grupa przeszła w 2025 roku z fazy badań do inwestycji: kupiła zakład w Tarnawatce-Tartak i zbudowała pierwszą na świecie instalację do produkcji materiału STRUMBER; w momencie publikacji trwa rozruch.
Regulowany, skoncentrowany właścicielsko monopol wodno-kanalizacyjny (Gmina Bielsko-Biała 51,1%, Veolia CEE 33,3%) z bardzo silnym bilansem (kapitał własny ~73% sumy aktywów) i wysoką gotówką (50,1 mln zł)
›Regulowany, skoncentrowany właścicielsko monopol wodno-kanalizacyjny (Gmina Bielsko-Biała 51,1%, Veolia CEE 33,3%) z bardzo silnym bilansem (kapitał własny ~73% sumy aktywów) i wysoką gotówką (50,1 mln zł)
V-MAX prawie podwoił przychody w 2025 roku (+93,7% r/r) dzięki realnej rozbudowie mocy produkcyjnych i oferty (nowe formy, maszyny, rynki eksportowe), a nie efektom jednorazowym czy akwizycjom.
›V-MAX prawie podwoił przychody w 2025 roku (+93,7% r/r) dzięki realnej rozbudowie mocy produkcyjnych i oferty (nowe formy, maszyny, rynki eksportowe), a nie efektom jednorazowym czy akwizycjom.
Przychody wzrosły o 80% r/r do 726,7 mln zł, ale niemal cały przyrost to niskomarżowa sprzedaż w segmencie produktów menniczych (634 mln zł; złoto inwestycyjne i monety) — marża brutto ledwie 10,4%.
›Przychody wzrosły o 80% r/r do 726,7 mln zł, ale niemal cały przyrost to niskomarżowa sprzedaż w segmencie produktów menniczych (634 mln zł; złoto inwestycyjne i monety) — marża brutto ledwie 10,4%.
Enter Air to lider polskich przewozów czarterowych z kontraktacją na sezony Lato 2025 i Zima 2025/26 powyżej 2 mld zł; przychody 2 952 mln zł (+0,9%) przy 3,4% większej liczbie operacji.
›Enter Air to lider polskich przewozów czarterowych z kontraktacją na sezony Lato 2025 i Zima 2025/26 powyżej 2 mld zł; przychody 2 952 mln zł (+0,9%) przy 3,4% większej liczbie operacji.
KRUK to największa na świecie notowana firma windykacyjna: bilansowa wartość portfeli wierzytelności wynosi 12,0 mld zł (+16% r/r), a szacunkowe wpływy (ERC) 26,9 mld zł (+18% r/r).
›KRUK to największa na świecie notowana firma windykacyjna: bilansowa wartość portfeli wierzytelności wynosi 12,0 mld zł (+16% r/r), a szacunkowe wpływy (ERC) 26,9 mld zł (+18% r/r).
Przychody Grupy wzrosły o 36% r/r do 282,5 mln PLN, a Grupa wróciła do dodatniego zysku netto (3,4 mln PLN wobec straty 15,7 mln PLN w 2024 r.), głównie dzięki rozszerzonemu kontraktowi na dostawy insuliny do Malezji (103,2 mln PLN, ~36,5% przychodów).
›Przychody Grupy wzrosły o 36% r/r do 282,5 mln PLN, a Grupa wróciła do dodatniego zysku netto (3,4 mln PLN wobec straty 15,7 mln PLN w 2024 r.), głównie dzięki rozszerzonemu kontraktowi na dostawy insuliny do Malezji (103,2 mln PLN, ~36,5% przychodów).
Przejęcie Nijman/Zeetank (30.09.2025) i N&K Equipment BV to transformacyjna akwizycja — konsolidowana tylko od IV kw. 2025, ale już podwoiła sumę bilansową (515,4 mln zł, +113% r/r) i dała dostęp do transportu intermodalnego oraz infrastruktury portowej w Rotterdamie.
›Przejęcie Nijman/Zeetank (30.09.2025) i N&K Equipment BV to transformacyjna akwizycja — konsolidowana tylko od IV kw. 2025, ale już podwoiła sumę bilansową (515,4 mln zł, +113% r/r) i dała dostęp do transportu intermodalnego oraz infrastruktury portowej w Rotterdamie.
28 marca 2025 r. Zamet S.A. sprzedał 100% udziałów w Zamet Industry sp. z o.o. (dotychczasową działalność produkcyjną) za 54 mln zł, tracąc nad nią kontrolę — spółka przestała być producentem.
›28 marca 2025 r. Zamet S.A. sprzedał 100% udziałów w Zamet Industry sp. z o.o. (dotychczasową działalność produkcyjną) za 54 mln zł, tracąc nad nią kontrolę — spółka przestała być producentem.
KCI S.A. to holding inwestycyjny (private equity/venture) kontrolowany pośrednio przez Grzegorza Hajdarowicza (62,76% głosów przez Gremi Inwestycje i Gremi International), którego wynik napędzają zmiany wyceny portfela, a nie powtarzalna działalność operacyjna.
›KCI S.A. to holding inwestycyjny (private equity/venture) kontrolowany pośrednio przez Grzegorza Hajdarowicza (62,76% głosów przez Gremi Inwestycje i Gremi International), którego wynik napędzają zmiany wyceny portfela, a nie powtarzalna działalność operacyjna.
Zysk netto 301 mln zł (+68% r/r) przy przychodach bez zmian — cała poprawa pochodzi z niższych kosztów portfela walutowych kredytów hipotecznych (226 mln zł wobec 497 mln zł).
›Zysk netto 301 mln zł (+68% r/r) przy przychodach bez zmian — cała poprawa pochodzi z niższych kosztów portfela walutowych kredytów hipotecznych (226 mln zł wobec 497 mln zł).
Przychody 601,3 mln zł (+29,2%), EBITDA 72,1 mln zł (+26,8%), zysk netto 40,8 mln zł (+18,9%).
›Przychody 601,3 mln zł (+29,2%), EBITDA 72,1 mln zł (+26,8%), zysk netto 40,8 mln zł (+18,9%).
Lider cyfrowej reklamy zewnętrznej (DOOH) o wyjątkowej rentowności: marża EBITDA 59%, marża EBIT 45%, zysk netto Jednostki Dominującej 37,6 mln zł (+50% r/r).
›Lider cyfrowej reklamy zewnętrznej (DOOH) o wyjątkowej rentowności: marża EBITDA 59%, marża EBIT 45%, zysk netto Jednostki Dominującej 37,6 mln zł (+50% r/r).
Przychody wzrosły o 114% do 75,0 mln zł dzięki rozwojowi facility management (YATRE) i przejęciu PZN; zysk netto wrócił do +1,5 mln zł z −10,9 mln zł rok wcześniej.
›Przychody wzrosły o 114% do 75,0 mln zł dzięki rozwojowi facility management (YATRE) i przejęciu PZN; zysk netto wrócił do +1,5 mln zł z −10,9 mln zł rok wcześniej.
Skokowy wzrost przychodów o 31,9% r/r do 325,1 mln zł napędzany segmentem produkcji telewizyjnej i filmowej (+49,3%, kontynuacje seriali dla Polsatu, Pulsu i platform streamingowych).
›Skokowy wzrost przychodów o 31,9% r/r do 325,1 mln zł napędzany segmentem produkcji telewizyjnej i filmowej (+49,3%, kontynuacje seriali dla Polsatu, Pulsu i platform streamingowych).
Przychody spadły o 31% do 10,2 mln zł, a strata netto wyniosła 11,6 mln zł wobec symbolicznego zysku rok wcześniej — wynik zdominowały koszty finansowe i odpisy.
›Przychody spadły o 31% do 10,2 mln zł, a strata netto wyniosła 11,6 mln zł wobec symbolicznego zysku rok wcześniej — wynik zdominowały koszty finansowe i odpisy.