1 703 RAPORTÓW
707 SPÓŁEK
wczoraj

Analizy

707 SPÓŁEK W POKRYCIU · ZINDEKSOWANE PRZEZ STOCKD AI

Streszczenia raportów okresowych z wydźwiękiem i oceną 0–10.

Czwartek 11 czerwca 1 18 tyg. temu
SNT
SYNEKTIK
H1 2026 Pozytywny
8,2

Rdzeń biznesowy (dystrybucja/serwis sprzętu medycznego, głównie da Vinci) rośnie organicznie o 34,6% r/r przy jednoczesnej poprawie marży EBITDA segmentu o 2,0 pkt proc.

Poniedziałek 8 czerwca 1 18 tyg. temu
ABE
AB
H1 2026 Pozytywny
—

GK AB opublikowala historycznie najlepsze wyniki za I polrocze roku obrotowego 2025/26 (01.10.2025-31.03.2026): przychody 8,98 mld PLN (+8,2% r/r), EBITDA 209,3 mln PLN (+28% r/r), zysk netto 135,3 mln PLN (+33% r/r). Ekspansja marzy – brutto 4,08% vs 3,80% – odzwierciedla wzrost udzialu VAD i enterprise w mixie sprzedazy. Kluczowym zdarzeniem jest Projekt Laboratoria AI: kontrakt rzadowy na dostarczenie infrastruktury AI, ktory spowoodowal jednorazowy wzrost zapasow o ~500 mln PLN i ujemne CFO (-221 mln PLN). Po rozliczeniu dostaw w H2 FY2025/26 spodziewany jest silny naplyow gotowki. Dzwignia finansowa pozostaje niska (Net Debt/EBITDA 0,68x). Wycena atrakcyjna na tle sektora (P/E ~9x annualizowane).

Piątek 5 czerwca 1 19 tyg. temu
SNN
SUNWAY NETWORK
FY 2025 Pozytywny
—

Sunway Network S.A. (jednostkowa, spolka dominujaca) zakonczyla 2025 rok historycznym przelomem — pierwszym zyskiem netto (+603k PLN) po stratach. Przychody wzrosly 6,7x do 2,27M PLN dzieki sprzedazy strzelnic laserowych i uslug IT. OCF byl silnie pozytywny (+984k) potwierdzajac realnosc zysku. Radykalny deleveraging zewnetrzny: kredyty bankowe 1,73M -> 0,22M. Po dniu bilansowym: splata wszystkich pozyczek zewnetrznych, nowy showroom, zaliczka 1,295M netto na strzelnice Triglav VSR, rejestracja marki TRIGLAV. Glowne ryzyka: krytycznie niska swobodna gotowka (14k PLN), ujemny KO (-107k), 95,6% aktywow = inwestycja w HK bez aktualizacji wartosci i bez dokumentacji testu impartment, wyjscie wspolzalozycielą Hofmana, wielofunkcyjna rola Galaxy (akcjonariusz+kontrahent+finansujacy). Na poziomie skonsolidowanym Grupa nadal wykazuje strate (-925k PLN) z powodu amortyzacji wartosci firmy (2,89M PLN/rok przez kolejne ~10-12 lat).

Wtorek 2 czerwca 1 19 tyg. temu
ELQ
ELQ
FY 2025 Pozytywny
3,8

Producent stacji transformatorowych i infrastruktury elektroenergetycznej dla farm PV z realnym, rosnącym backlogiem zamówień (przychody +6,5% r/r do 77,8 mln zł), ale malejącą rentownością operacyjną.

Poniedziałek 1 czerwca 14 19 tyg. temu
LBW
LUBAWA
Q1 2026 Pozytywny
7,3

Lubawa pokazuje kwartał spektakularnego wzrostu zysków napędzanego w całości przez segment tkanin (kontrakty obronne)

TAR
TARCZYŃSKI
Q1 2026 Pozytywny
—

Solidny wzrost operacyjny: przychody +7,1% r/r, marża brutto na sprzedaży +3,4pp, EBITDA +14,5% r/r, napędzane głównie ekspansją eksportu (+10,2% r/r)

MAZ
MAZOP GROUP
FY 2025 Pozytywny
6,3

Producent opakowań z tektury falistej i rozwiązań Protective Packaging dla e-commerce — pierwszy pełny rok po debiucie na NewConnect (14.05.2025); przychody skonsolidowane +16,6% r/r, EBITDA +44,7% r/r

KOR
KORBANK
FY 2025 Pozytywny
6,2

Stabilny operator telekomunikacyjny z Wrocławia (internet B2B/B2O, IPTV AVIOS, Data Center): przychody +4,1% do 43,2 mln zł, ale zysk netto +41,5% do 5,49 mln zł dzięki niższym kosztom odsetek i wyższej marży operacyjnej.

DNS
DANKS
FY 2025 Pozytywny
—

Grupa DANKS dokończyła w 2025 r. transformację modelu biznesowego: działalność księgową przeniesiono do spółki zależnej ECDR, a jednostka dominująca (DANKS S.A.) stała się czystym wehikułem finansowym/holdingowym udzielającym pożyczek hipotecznych - na koniec 2025 r. spółka matka zatrudniała 0 osób na pełen etat

RDG
READ-GENE
Q4 2025 Pozytywny
—

Powrót skonsolidowanej Grupy do zysku netto (96,8 tys. zł vs -1,11 mln zł rok wcześniej) po dwóch latach strat

FEE
FEERUM
Q1 2026 Pozytywny
—

Przychody wzrosły o 37,4% r/r (36,60 mln zł vs 26,63 mln zł), a zysk netto wzrósł o 154,3% r/r (3,30 mln zł vs 1,30 mln zł) — silny wzrost skali i rentowności, napędzany m.in. dużym kontraktem eksportowym dla EHCSS (Egipt).

RDG
READ-GENE
FY 2025 Pozytywny
5,3

Grupa przeszła ze straty (−1,11 mln zł) na symboliczny zysk netto 0,10 mln zł przy przychodach +17,9% do 15,6 mln zł; poprawa wynika głównie z lewaru operacyjnego, a nie z trwałego wzrostu marż.

BIG
BASEIG
FY 2025 Pozytywny
6,5

Spółka w transformacji z e-commerce odzieżowego (marka Geschaft) w platformę technologiczną AI-commerce (BASEIG AI, model SaaS), debiut na NewConnect 28.10.2025

DIV
DI VOLIO
FY 2025 Pozytywny
5,3

Di Volio S.A. zakończyło pierwszy rok operacyjny z przychodami 17,6M PLN i zyskiem netto 663k PLN — solidny start dla modelu e-commerce z marżą brutto na towarach 30,6%.

TRX
TREX
FY 2025 Pozytywny
6,0

TREX S.A. (jednostka dominująca, samodzielnie) odnotowała przychody 43,79 mln PLN (+135% r/r) i zysk netto 1,69 mln PLN (+107% r/r) — wzrost przychodów jednostkowych jest nawet szybszy niż skonsolidowany (+120%), ale wzrost zysku wolniejszy, bo poziom jednostkowy nie obejmuje marży detalicznej realizowanej przez niemiecką spółkę zależną Grosner Sport GmbH.

RAY
PURPLE RAY STUDIO
FY 2025 Pozytywny
5,2

Purple Ray Studio jest na etapie pre-revenue dla swojego flagowego produktu — 84% aktywów to skapitalizowane koszty produkcji niewydanej jeszcze gry 'Koshmar: The Last Reverie'.

COS
COSMA
FY 2025 Pozytywny
—

Cosma S.A. jednostkowo notuje dynamiczny wzrost przychodów (+126,3% r/r, do 13,55 mln zł) i węższą stratę netto (-48,3% r/r, do -12,40 mln zł), ale kapitał własny skurczył się o 71,6% do 4,44 mln zł, a tangible equity (po wyłączeniu goodwill - 40,4% aktywów) jest ujemne (-2,09 mln zł). Audytor formalnie potwierdził paragrafem objaśniającym przekroczenie progu z art. 397 KSH (obowiązek zwołania WZA), co stoi w sprzeczności z deklaracją Zarządu o braku zagrożeń dla kontynuacji działalności. Spółka jest całkowicie zależna od finansowania zewnętrznego (emisje akcji) - gotówka na koniec roku to zaledwie 272,6 tys. zł - choć po dniu bilansowym zyskała dwa nowe pozwolenia URPL i nowe kanały dystrybucji w UK i Szwajcarii.

KMB
KOMBINAT KONOPNY
FY 2025 Pozytywny
—

Kombinat Konopny S.A. (KMB) to pre-profitabilna spółka tekstylna wytwarzająca przędzę i tkaniny konopne w ramach pełnej integracji pionowej ('od pola do stołu krojczego'). FY2025 był przełomowym rokiem komercjalizacji: przychody wzrosły +39% do 5,4 mln PLN, strata netto zredukowana o 46% do –2,1 mln PLN. Jednak spółka nadal generuje ujemne OCF (–2,0 mln, gorsze r/r), a posiadane środki pieniężne (1,15 mln) przy obecnym burn rate dają runway ok. 7 miesięcy. Całe zadłużenie (4,25 mln PLN) pochodzi od akcjonariuszy/insiderów @ 10% p.a., termin 15.01.2027. Debiut na NewConnect nastąpił 1 kwietnia 2026 r. Inwestycja spekulacyjna — wysokie ryzyko płynności, ale realny upside przy trwałym wzroście sprzedaży.

Niedziela 31 maja 1 20 tyg. temu
ETX
EURO-TAX.PL
FY 2025 Pozytywny
6,3

Skokowa poprawa rentowności: marża EBIT wzrosła z 3,0% do 9,2% przy przychodach rosnących zaledwie o 1,5% — cała poprawa pochodzi z cięcia kosztów (wynagrodzenia −1,1 mln zł, redukcja o ponad 20 etatów).

Piątek 29 maja 16 20 tyg. temu
KGL
KGL
Q1 2026 Pozytywny
6,5

Powrót do zysku netto i EBIT +179% r/r sygnalizują, że program optymalizacji kosztowej z 2025 r. zaczyna realnie działać, nie tylko na papierze

VOT
VOTUM
Q1 2026 Pozytywny
7,2

Przychody spadły -14% r/r do 105,6 mln zł głównie z powodu ujemnej korekty wyceny szacunków MSSF 15 w segmencie roszczeń bankowych (-24,7 mln zł vs +6,8 mln zł rok wcześniej) — to zmienność księgowa portfela spraw, nie utrata biznesu.

NTT
NTT SYSTEM
Q1 2026 Pozytywny
6,5

Przychody Grupy wzrosły o 14,4% r/r (288,4 mln zł), napędzane głównie ok. 16% wzrostem sprzedaży na rynku polskim i rozwojem marek własnych (HIRO, NTT Book).

GRC
GRUPA RECYKL
FY 2025 Pozytywny
6,3

Lider recyklingu opon w CEE o rosnących przychodach (145,4 mln zł, +8,7% r/r) i stabilnej, wysokiej marży EBITDA (17,8%) przy mocnej infrastrukturze trzech zakładów.

SMT
SIMTERACT
FY 2025 Pozytywny
4,7

Producent gier premium simulation (Taxi Life, wkrótce Bus Simulator 27) współpracujący z globalnymi wydawcami NACON i Astragon (grupa Team17)

7FT
7FIT
FY 2025 Pozytywny
6,7

Przychody +30,47% r/r i zysk netto +171% r/r dzięki wyraźnej dźwigni operacyjnej (koszty rosły wolniej niż sprzedaż)

NOV
NOVINA POZYCZKIHIPOTECZNE.EU
FY 2025 Pozytywny
5,8

Mikro-spółka pożyczkowa (pożyczki hipoteczne dla przedsiębiorców) z portfelem stanowiącym 77,93% sumy bilansowej

IGT
IGORIA TRADE
FY 2025 Pozytywny
6,3

Powrót do rentowności w 2025 r. (zysk netto +421,5 tys. zł vs strata -604,0 tys. zł w 2024) przy 29% wzroście przychodów

KPI
KANCELARIA PRAWNA - INKASO WEC
FY 2025 Pozytywny
5,7

Grupa kapitałowa świadcząca usługi prawne, windykacyjne i finansowe (faktoring, pożyczki dla MŚP), z rosnącym segmentem inwestycyjnym opartym na zakupie portfeli wierzytelności.

HEL
HELIO
Q3 2025 Pozytywny
7,5

Rekordowy kwartał sprzedażowy (172,8 mln zł, +51% r/r) napędzony wzrostem wolumenu (+42% r/r) i kalendarzowym przesunięciem Wielkanocy koncentrującym sprzedaż przedświąteczną w jednym kwartale

NST
NESTMEDIC
FY 2025 Pozytywny
4,7

Nestmedic zbliża się do decydującego kamienia milowego — złożenia wniosku 510(k) do FDA dla systemu PregnaOne po zakończeniu badań klinicznych w USA z wyprzedzeniem harmonogramu (luty 2026)

BCX
BIOCELTIX
Q1 2026 Pozytywny
5,7

Bioceltix to biotechnologiczna spółka przedkomercyjna rozwijająca terapie komórkowe dla zwierząt (weterynaria), zero przychodów, finansowana z emisji akcji i dotacji publicznych.

HOR
HORTICO
FY 2025 Pozytywny
6,3

Rentowny dystrybutor ogrodniczy: przychody 205,9 mln zł (+4,5%), zysk netto 15,4 mln zł (+12,5%), marża EBIT 9,3%.

SFD
SFD
FY 2025 Pozytywny
5,0

Dynamicznie rosnący dystrybutor i producent marek własnych suplementów (ALLDEYNN, FITKING DELICIOUS, NUTLOVE, YOU); przychody +24% do 440,9 mln zł, 55% sprzedaży z e-commerce.

BLT
BALTICON
FY 2025 Pozytywny
6,2

Balticon to logistyka kontenerowa o niskiej marży: przychody 320,8 mln zł (+17,1% r/r) przy marży EBIT zaledwie 3,2%, więc każdy punkt procentowy kosztów usług obcych waży więcej niż wzrost sprzedaży.

M4B
M4B
FY 2025 Pozytywny
6,3

M4B S.A. (NewConnect) jest producentem i dostawcą rozwiązań Digital Signage, kiosków samoobsługowych (self-checkout/self-ordering) i biletomatów, obsługującym klientów m.in. KFC, Burger King, BP, CCC w ponad 20 krajach.

Czwartek 28 maja 8 20 tyg. temu
IMS
IMS
Q1 2026 Pozytywny
7,2

Przychody +11,1% r/r — najlepszy sprzedażowo I kwartał w historii Grupy, wzrost we wszystkich segmentach sprzedażowych

RNC
REINO CAPITAL
Q1 2026 Pozytywny
5,8

Skokowy wzrost skali biznesu (przychody +274% r/r) napędzany przejęciem PZN Sp. z o.o. (facility management) w maju 2025 r. i efektami synergii w YATRE

MBR
MO-BRUK
Q1 2026 Pozytywny
7,7

Lider przetwarzania odpadów przemysłowych i niebezpiecznych w Polsce, korzystający na zaostrzającej się regulacji unijnej i krajowej dot. gospodarki odpadami

EGH
EKOPOL GÓRNOŚLĄSKI HOLDING
FY 2025 Pozytywny
6,5

Dystrybutor paliw płynnych (mikrostacje + hurt) o bardzo cienkiej marży, dywersyfikujący się w 2025 r. w kierunku IT (Mikrostacje.pl, integracja z ORLEN/BP/MOYA) i deweloperki mieszkaniowej (51% w Ekopol Górnośląski Domy).

SCS
STEM CELLS SPIN
FY 2025 Pozytywny
3,4

Mikroskopijna, przedkomercyjna spółka biotechnologiczna na NewConnect rozwijająca technologię komórek macierzystych MIC-1

EXC
EXCELLENCE
FY 2025 Pozytywny
7,0

Producent syropów, suplementów diety i koncentratów do napojów dla największych sieci handlowych w Polsce, z konsolidowaną spółką zależną Health Medica (51%)

CTF
CENTURION FINANCE ASI
FY 2025 Pozytywny
4,5

Centurion Finance ASI wypracowało w 2025 r. zysk netto 1.857 tys. zł (wobec straty -158 tys. zł w 2024 r.), ale przełom wynika głównie z jednorazowego zysku na rozchodzie aktywów finansowych (1.908 tys. zł) i przeszacowania portfela (717 tys. zł), a nie z działalności operacyjnej (strata operacyjna -512 tys. zł).

ECT
ECO5TECH
FY 2025 Pozytywny
6,5

Odbudowa skali dzialalnosci - przychody +300% r/r do 9,76 mln zl, powrot do zysku po stracie -3,08 mln zl w 2024 r.

Środa 27 maja 10 20 tyg. temu
EDL
EDITEL
FY 2025 Pozytywny
7,5

Mała, wysoko rentowna spółka technologiczna (EDI/e-fakturowanie) z NewConnect, kontrolowana przez austriacką grupę EDITEL (90,2% akcji) – przychody 8,82 mln zł w 2025 r. (+10,32% r/r), z wyraźnym przyspieszeniem w IV kwartale (+23,08% r/r)

ECH
ECHO INVESTMENT
Q1 2026 Pozytywny
6,5

Grupa odnotowała silny obrót gotówkowy w I kw. 2026 r. — OCF +199,2 mln zł wobec -179,1 mln zł rok wcześniej, głównie dzięki gwałtownemu wzrostowi liczby przekazanych mieszkań (713 wobec ok. 24 rok wcześniej).

BKD
BAKED GAMES
FY 2025 Pozytywny
3,0

Mały producent/wydawca gier indie (Katowice, NewConnect) z portfolio kilku tytułów PC/konsole, w tym flagowej, wciąż nieukończonej gry Alaska Gold Fever.

PLT
PLOT TWIST
FY 2025 Pozytywny
5,3

Plot Twist to niezależny deweloper gier na NewConnect w fazie inwestycyjnej — dwa flagowe projekty (Projekt A z Thunderful, EROSION z Lyrical Games) są w pełni finansowane przez wydawców w systemie kamieni milowych.

KUB
KUBOTA
FY 2025 Pozytywny
7,5

Marka odzieżowo-obuwnicza (klapki jako flagowy produkt) na NewConnect z rozpoznawalnością 70,3% wśród polskich konsumentów, notująca +45% wzrost przychodów r/r w 2025 r.

3RG
3R GAMES
Q1 2026 Pozytywny
7,7

Przychody wzrosły ok. 4,5x r/r (2 407 vs 536 tys. zł) dzięki przejściu na bezpośrednie rozliczenia zagraniczne zamiast pośrednictwa PlayWay S.A.

CRJ
CREEPY JAR
Q1 2026 Pozytywny
8,5

Debiut StarRupture (Early Access, 6 stycznia 2026 r.) był kluczowym driverem kwartału — 795 tys. sprzedanych kopii na PC/Steam, 74,5% przychodów

JRH
JRH ALTERNATYWNA SPÓŁKA INWESTYCYJNA
Q1 2026 Pozytywny
4,5

JRH ASI S.A. to wewnętrznie zarządzana Alternatywna Spółka Inwestycyjna (ASI) notowana na rynku regulowanym GPW, prowadząca bezpośrednią działalność inwestycyjną (private equity/VC) w polskich spółkach z sektorów deeptech, space, dronów, robotyki i AI

DIG
DIGITAL NETWORK
Q1 2026 Pozytywny
7,3

Pierwszy pełny kwartał konsolidacji Braughman Group Media Outdoor (przejęcie 131,5 mln zł, X.2025) - przychody i EBITDA rosną skokowo (+179%/+165% r/r), ale to efekt M&A, nie organiki

ACP
ASSECO POLAND
Q1 2026 Pozytywny
8,0

Wzrost przychodów +8,8% r/r przy jednoczesnej poprawie marż na każdym poziomie P&L (brutto, EBITDA, EBIT, netto) w I kw. 2026 r.

Wtorek 26 maja 7 20 tyg. temu
BBT
BOOMBIT
Q1 2026 Pozytywny
7,2

Przychody rosną w tempie 34% r/r do 67,8 mln PLN, napędzane głównie przez reklamy (+23% r/r) i szybko rosnący udział rev share (+80% r/r) — najlepszy kwartał od zakończenia segmentu blockchain.

NCL
NOCTILUCA
Q1 2026 Pozytywny
4,3

Spółka deep-tech materiałowa (materiały EIL/ETL dla wyświetlaczy OLED) w fazie przejścia z etapu R&D do przemysłowego, z 30-punktową listą kwalifikacyjną u kluczowego chińskiego partnera OEM ukończoną w ok. 90% (kwiecień 2026).

BIP
BIO PLANET
Q1 2026 Pozytywny
5,8

Lider dystrybucji i konfekcjonowania żywności ekologicznej w Polsce z ok. 7 tys. indeksów sprzedażowych i ~1600 odbiorcami.

UNT
UNIMOT
Q1 2026 Pozytywny
5,2

Nagłówkowy zysk netto Q1 2026 (182,9 mln PLN) niemal w całości pochodzi z jednorazowej rewaluacji zapasów wywołanej wzrostem cen ON o 130% w PLN w reakcji na konflikt na Bliskim Wschodzie — sama Grupa ujawnia, że wynik skorygowany o ten efekt wyniósłby -10,1 mln PLN, praktycznie tyle co strata rok wcześniej.

CST
CSTORE
FY 2025 Pozytywny
6,7

Producent oprogramowania SaaS (B2B e-commerce) z przyspieszającym wzrostem: przychody +64% r/r, EBITDA +85% r/r, zysk netto +155% r/r w pierwszym pełnym roku po debiucie na NewConnect.

GEN
GENOMED
FY 2025 Pozytywny
7,5

Lider polskiego rynku sekwencjonowania DNA (NGS) i diagnostyki genetycznej na NewConnect z rekordowym rokiem: przychody +26,6% r/r, zysk netto +207,6% r/r.

BTF
BTCS
FY 2025 Pozytywny
4,8

BTCS S.A. przeszła w 2025 r. całkowitą transformację z hurtowni elektroniki w spółkę zarządzającą skarbcem aktywów cyfrowych (model Digital Asset Treasury Company / DATCO) — suma bilansowa wzrosła z 3,1 mln zł do 74,2 mln zł (+2285% r/r).

Poniedziałek 25 maja 3 20 tyg. temu
SPR
SPYROSOFT
Q1 2026 Pozytywny
6,3

Wzrost przychodów +12,5% r/r do 162,1 mln zł, przy czym po wyłączeniu świeżo skonsolidowanych spółek Carimus i MD Consulting wzrost organiczny to ok. 7,8% r/r.

CLD
CLOUD TECHNOLOGIES
Q1 2026 Pozytywny
7,5

Wzrost przychodów ze sprzedaży danych o 23,7% r/r (37% w USD) przy stabilnie wysokiej marży EBITDA na poziomie 43,9%.

GPW
GIEŁDA PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH W WARSZAWIE
Q1 2026 Pozytywny
8,3

Rekordowy kwartał: przychody 168,8 mln zł (+27,5% r/r, najwyższy poziom w historii Grupy), z szeroko zdywersyfikowanym wzrostem across rynek finansowy, towarowy i Armenię.

Piątek 22 maja 4 21 tyg. temu
BOW
BOWIM
Q1 2026 Pozytywny
7,2

Grupa Bowim odnotowała w I kw. 2026 r. silną poprawę rentowności (zysk netto z -1,9 mln do 10,2 mln zł) mimo spadku przychodów o 6,0% — efekt szerszych marż handlowych przy stabilizującym się popycie i rosnących cenach stali.

STF
STALPROFIL
Q1 2026 Pozytywny
5,7

Grupa poprawiła rentowność handlu stalą dzięki wzrostowi cen wyrobów hutniczych wspieranemu regulacjami ochronnymi UE (CBAM, cła Safeguard).

GIF
GAMING FACTORY
Q1 2026 Pozytywny
7,7

Gaming Factory notuje wyraźny zwrot z ujemnej na dodatnią rentowność w I kw. 2026 r., napędzany premierami dwóch gier: „JDM: Japanese Drift Master” (PS5, luty 2026) i „Pizza Slice” (PC, marzec 2026).

MLM
MILISYSTEM
FY 2025 Pozytywny
5,2

Milisystem to spółka technologiczno-obronna (trenażery strzeleckie, wirtualne strzelnice laserowe) rozszerzająca działalność o produkcję amunicji małokalibrowej (memorandum z ALS Zawadzki sp.k.).

Czwartek 21 maja 13 21 tyg. temu
NEU
NEUCA
Q1 2026 Pozytywny
6,7

Rdzeń biznesu (hurtowa dystrybucja leków, ~87% przychodów) rośnie stabilnie o niskie jednocyfrowe tempo, generując wolne przepływy do finansowania rozwoju segmentów pobocznych.

FRO
FERRO
Q1 2026 Pozytywny
7,2

FERRO to producent i dystrybutor armatury sanitarnej, instalacyjnej i grzewczej (w tym kotłów gazowych i pomp ciepła poprzez spółkę zależną Termet), z siecią spółek dystrybucyjnych w Czechach, Rumunii, na Słowacji, Węgrzech, w krajach bałtyckich i na Bałkanach.

APR
AUTO PARTNER
Q1 2026 Pozytywny
7,7

Grupa zanotowała wyraźną poprawę rentowności (marża brutto +2,4 p.p., marża EBITDA +2,3 p.p. r/r) przy niemal identycznym tempie wzrostu przychodów (+9,0%) i kosztów operacyjnych (+9,9%), co świadczy o utrzymanej dyscyplinie kosztowej mimo presji płacowej.

CSR
CASPAR ASSET MANAGEMENT
Q1 2026 Pozytywny
6,7

Przychody skonsolidowane grupy wzrosly 38,5% r/r, zysk netto 36,8% r/r, przy stabilnej rentownosci netto (~6,7%)

CPL
COMPERIA.PL
Q1 2026 Pozytywny
6,5

Przychody skonsolidowane wzrosly 32% r/r, a EBITDA wrocila na plus (1,16 mln zl vs -0,53 mln zl rok wczesniej)

GVT
GRUPA VIRTUS
Q1 2026 Pozytywny
3,7

Grupa Virtus to obecnie spółka bez przychodów operacyjnych, przechodząca całkowitą zmianę modelu biznesowego w kierunku finansowania projektów obronnych/dual-use oraz odzysku surowców krytycznych.

BST
BEST
Q1 2026 Pozytywny
6,7

Efektowne wzrosty r/r (przychody +79%, zysk netto +762%) w istotnej mierze wynikają z połączenia z Kredyt Inkaso sfinalizowanego dopiero w kwietniu 2025 r. — baza Q1 2025 nie obejmuje przejętej grupy, więc porównanie r/r nie jest w pełni miarodajne dla oceny wzrostu organicznego.

SHO
SHOPER
FY 2025 Pozytywny
8,2

Lider polskiego rynku platform e-commerce w modelu SaaS, notowany na GPW, kontrolowany przez strategicznego inwestora cyber_Folks S.A. (49,9% akcji).

PAC
PROACTA
Q3 2025 Pozytywny
6,2

Drugi z rzedu zyskowny kwartal potwierdza fundamentalna poprawe - przychody +175% r/r Q3, narastajaco +92,5% za 9M.

PAC
PROACTA
Q2 2025 Pozytywny
5,7

Microcap healthtech-AI z NewConnect, po wieloletnich stratach przechodzi w fazę monetyzacji portfela kontraktów IT/AI dla ochrony zdrowia.

PAC
PROACTA
Q1 2025 Pozytywny
2,3

Drugi pełen kwartał operacji Proacta po fuzji z grudnia 2023 r. — przychody +101% YoY (1,49 mln vs 0,74 mln zł), ale strata operacyjna 2,1× głębsza.

PAC
PROACTA
FY 2024 Pozytywny
2,5

Spółka NewConnect z sektora MedTech/AI w pierwszym pełnym roku po fuzji (12/2023) z Proacta sp. z o.o., która wprowadziła do bilansu 32 mln zł wartości firmy.

MSM
MASSMEDICA
FY 2024 Pozytywny
5,3

Wzrost organiczny: przychody +23,6% YoY do 32,6 mln zł, zysk netto +94% YoY

Środa 20 maja 6 21 tyg. temu
GNS
NIEWIADÓW POLSKA GRUPA MILITARNA
Q1 2026 Pozytywny
4,5

Grupa czterokrotnie zwiększyła przychody r/r (15,3 mln zł wobec 3,6 mln zł) głównie dzięki konsolidacji nowo przejętych spółek produkcyjnych (ZSP Niewiadów, Proguns Group) po odwrotnym przejęciu z 2025 roku, a nie wzrostowi organicznemu jednej linii biznesowej.

CBF
CYBER_FOLKS
Q1 2026 Pozytywny
7,5

Wzrost organiczny w dojrzałych segmentach (cyber_Folks +11% przychodów/+19% EBITDA, Vercom +11%/+21%) wspierany akwizycyjnym skokiem w e-commerce (+107% przychodów) po finalizacji przejęcia PrestaShop/Sylius/BitBag.

SHO
SHOPER
Q1 2026 Pozytywny
6,3

Shoper utrzymuje pozycję lidera platform e-commerce SaaS w Polsce, notując 8% wzrost przychodów r/r przy jednoczesnej ekspansji marż (marża EBITDA 36% wobec 34% rok wcześniej).

SVRS
SILVAIR. INC.
Q1 2026 Pozytywny
5,2

Baza zainstalowanych urządzeń z technologią Silvair rośnie o 36% r/r (>122 tys. w Q1 2026) i przekroczyła symboliczny próg 1 mln urządzeń tuż po dacie bilansowej

TPE
TAURON POLSKA ENERGIA
Q1 2026 Pozytywny
6,7

Regulowana Dystrybucja pozostaje kręgosłupem wyniku (57% EBITDA Grupy w I kw. 2026 r.), zapewniając stabilny i przewidywalny strumień gotówki niezależny od cen energii na rynku hurtowym.

INS
INDOS
FY 2025 Pozytywny
5,8

Przychody rosną dwucyfrowo trzeci rok z rzędu (+17,2% r/r w 2025) w segmencie faktoringu i pożyczek dla MŚP, zgodnie z deklarowanym wzrostem rynku.

Wtorek 19 maja 2 21 tyg. temu
VRC
VERCOM
Q1 2026 Pozytywny
8,0

Marża brutto poszerzyła się o 3,9 p.p. r/r do 56,8% dzięki lepszemu miksowi klientów (mniejszy udział niskomarżowego ruchu od największego klienta), nie tylko wzrostowi wolumenu.

YAN
YANOSIK
Q1 2026 Pozytywny
7,7

Wyraźna dźwignia operacyjna: przychody +20% r/r, koszty operacyjne +11% r/r, co przekłada się na zysk netto +132% r/r.

Poniedziałek 18 maja 2 21 tyg. temu
CAR
INTER CARS
Q1 2026 Pozytywny
7,8

Grupa rośnie dwucyfrowo na wszystkich poziomach RZiS jednocześnie: przychody +13,6% r/r, EBITDA +25,5% r/r, zysk netto +34% r/r — klasyczna dźwignia operacyjna, nie tylko wzrost wolumenu.

APT
APATOR
Q1 2026 Pozytywny
7,0

Wzrost przychodów o 17,4% r/r do 332,9 mln zł, napędzany głównie skokowym wzrostem sprzedaży krajowej w segmencie Gaz (kontrakt na eGazomierze) oraz solidnym wzrostem w Energii Elektrycznej.

Piątek 15 maja 40 22 tyg. temu
XTB
XTB
Q1 2026 Pozytywny
8,3

Rekordowy kwartał (przychód +88,5% r/r, zysk netto +175,9% r/r) napędzony głównie skokowym wzrostem rentowności na lota (439 PLN vs 277 PLN), a nie tylko wzrostem wolumenu (+21,8% r/r).

RSG
RED SQUARE GAMES
Q1 2026 Pozytywny
4,0

Wydawca gier cyfrowych i planszowych na NewConnect budujący zdywersyfikowane portfolio 11 tytułów poprzez umowy licencyjne z partnerami z Korei, Chile, Hiszpanii i Kanady.

EXC
EXCELLENCE
Q1 2026 Pozytywny
6,8

Grupa Excellence (producent syropów spożywczych, z 51% udziałem w producencie suplementów Health Medica) pokazuje w 1Q 2026 silną dźwignię operacyjną: przychody +31,4% r/r, EBIT +394% r/r, zysk netto +1132% r/r (z bardzo niskiej bazy 189 tys. zł w 1Q25).

GMV
GAMIVO
Q1 2026 Pozytywny
7,0

Model biznesowy oparty na opłatach licencyjnych od operatora platformy GAMIVO.com generuje bardzo wysoką rentowność operacyjną (marża EBIT ok. 38%) przy minimalnym majątku trwałym i zerowym zadłużeniu oprocentowanym.

ORG
ORGANIC FARMA ZDROWIA
Q1 2026 Pozytywny
5,7

Grupa rośnie dwucyfrowo (przychody +16% r/r) z widoczną dźwignią operacyjną — EBIT i EBITDA rosną 33–38% r/r, znacznie szybciej niż sprzedaż.

FOR
FOREVER ENTERTAINMENT
Q1 2026 Pozytywny
6,2

Forever Entertainment łączy dwa uzupełniające się strumienie przychodów: przewidywalne kontrakty 'work for hire' dla dużych wydawców (m.in. Nintendo) oraz własny, zdywersyfikowany portfel remake'ów i portów gier na wiele platform.

O2T
ONE2TRIBE
Q1 2026 Pozytywny
4,5

Przychody skonsolidowane rosną w umiarkowanym tempie (+4,0% r/r), znacznie skromniej niż sugeruje ton listu zarządu do akcjonariuszy ('stabilny wzrost').

EBX
EKOBOX
Q1 2026 Pozytywny
7,0

Przychody skonsolidowane rosną dynamicznie (+42% r/r) w oparciu o realny, podpisany w kwartale portfel umów z TAURON Dystrybucja i PGE Dystrybucja o łącznej wartości ok. 29 mln zł brutto, rozkładany na lata 2026-2028.

TRX
TREX
Q1 2026 Pozytywny
7,3

Grupa TREX zwiększyła przychody skonsolidowane o 88,3% r/r do 21,26 mln zł, przy jednoczesnej poprawie marży sprzedaży z 43,4% do 45,5% mimo agresywnej ekspansji na sześć nowych rynków w jednym kwartale.

TLG
PRZEDSIĘBIORSTWO TELEKOMUNIKACYJNE TELGAM
Q1 2026 Pozytywny
7,5

TELGAM to mały, rodzinnie kontrolowany operator światłowodowy (FTTH) z Podkarpacia, notujący bardzo silny wzrost rentowności — marża EBITDA wzrosła z 20,9% do 35,0% r/r.

FIB
FIBO
Q1 2026 Pozytywny
5,8

DG-Net to mały operator telekomunikacyjny (FTTH) budujący sieć światłowodową na Śląsku, w Koninie oraz w SSE Opole, z rosnącym portfelem klientów indywidualnych, biznesowych i sieci Żabka (401 nowych lokalizacji w kwartale).

TOS
TAMEX OBIEKTY SPORTOWE
Q1 2026 Pozytywny
6,3

Grupa rozpoczęła w tym kwartale konsolidację nowej, w pełni zależnej spółki Tamex Development Sp. z o.o. (budownictwo mieszkaniowe) — bez danych porównywalnych dla poziomu skonsolidowanego, co utrudnia ocenę trendu na poziomie grupy.

GAR
GARIN AI
Q1 2026 Pozytywny
3,7

Pierwszy kwartał z realnymi przychodami (533,9 tys. zł) po okresie, gdy spółka praktycznie nie prowadziła działalności operacyjnej — efekt nowej strategii opartej na projektach AI (Posiłek Plus, AI2help, Wirtualny Doradca KSeF, agenty AI).

EDL
EDITEL
Q1 2026 Pozytywny
7,7

Rekordowy kwartał przychodowy (+46,5% r/r) i marżowy (marża netto 19,9% wobec 5,3% rok wcześniej), ale w istotnej mierze napędzony jednorazowym rozliczeniem projektów integracyjnych KSeF

RCM
RED CARPET MEDIA GROUP
Q1 2026 Pozytywny
3,3

Mały nadawca telewizyjny i platforma VOD (NewConnect) w trakcie głębokiej reorganizacji: upadłość jednej spółki zależnej, prawnie wymuszony podział Emitenta przez wydzielenie aktywów koncesyjnych, plany ekspansji zagranicznej (kanały FAST, REDGO international).

TXN
TAX-NET
Q1 2026 Pozytywny
6,5

Dojrzałe, rentowne biuro rachunkowo-podatkowe na NewConnect, notowane od wielu lat, bez grupy kapitałowej i bez istotnych zdarzeń jednorazowych zaburzających porównywalność.

AUX
AUXILIA
Q1 2026 Pozytywny
6,3

Mały gracz rynku odszkodowań komunikacyjnych i usług prawnych na NewConnect z rosnącym, bardziej powtarzalnym segmentem abonamentowym (31,8% przychodu jednostkowego, +69,55% r/r).

7FT
7FIT
Q1 2026 Pozytywny
6,8

Producent i dystrybutor suplementów diety pod marką 7Nutrition ze zdecydowanym przyspieszeniem wzrostu: przychody +60,7% r/r, zysk netto +136,6% r/r w I kw. 2026 r.

MDA
MEDAPP
Q1 2026 Pozytywny
5,5

Wyraźna poprawa operacyjna w I kw. 2026: przychody +128,7% r/r, dodatni EBIT i wynik netto po raz pierwszy od dawna na poziomie skonsolidowanym i jednostkowym.

KLE
GRUPA KLEPSYDRA
Q1 2026 Pozytywny
6,0

Grupa Klepsydra kontynuuje konsolidację rozdrobnionego rynku usług pogrzebowych w Polsce — 11 spółek zależnych (z 4 na debiucie w 2023 r.), z kolejną akwizycją (Glob Sp. z o.o., 91% udziałów) podpisaną w marcu 2026 r.

RRH
RRH GROUP
Q1 2026 Pozytywny
5,0

RRH Group to spółka budowlana (dachy płaskie, fasady, konstrukcje stalowe, generalne wykonawstwo), która po połączeniu z dwiema spółkami zależnymi (grudzień 2025) po raz pierwszy pokazuje realną działalność operacyjną w liczbach jednostkowych.

IGT
IGORIA TRADE
Q1 2026 Pozytywny
5,5

Platforma płatnicza IgoriaCard/Trejdoo pokazuje wyraźną poprawę jednostkowej ekonomiki - marża EBIT wzrosła z 14,3% do 35,2% r/r przy wzroście przychodów o 52%

IFA
GENERATIONIS.AI
Q1 2026 Pozytywny
2,2

Zero przychodów ze sprzedaży utrzymuje się od co najmniej pięciu kolejnych kwartałów (I kw. 2025 i I kw. 2026 identycznie 0,00 zł) - spółka nie ma jeszcze żadnej komercyjnej trakcji.

SYG
SYGNIS
Q1 2026 Pozytywny
4,5

Sygnis kontynuuje pivot z 3D-printingu w stronę deeptechu obronnego (drony FPV, mobilne platformy wytwórcze DAM, maszyny FNIS do badań materiałowych), notując niemal czterokrotny wzrost przychodów r/r w 1Q2026.

KPI
KANCELARIA PRAWNA - INKASO WEC
Q1 2026 Pozytywny
5,3

Grupa windykacyjna z NewConnect notuje realny, dwucyfrowy wzrost skali: przychody skonsolidowane +24,2% r/r, zysk netto +111% r/r, przy solidnym wzroście zysku ze sprzedaży (+38,8% r/r) na poziomie podstawowej działalności.

VFA
VRFABRIC
Q1 2026 Pozytywny
4,7

Przychody wzrosły niemal trzykrotnie r/r (+193%) dzięki monetyzacji portfolio gier VR oraz kontynuacji zamówień od wydawcy azjatyckiego, a zysk netto wzrósł o 64% r/r do 1,10 mln zł.

INT
INTERNITY
Q1 2026 Pozytywny
6,0

Internity łączy stabilny biznes dystrybucyjny materiałów wykończeniowych premium/lux z rosnącą ekspozycją na działalność deweloperską (projekt T17 w Łodzi) i inwestycje w nieruchomości (Całowanie, centrum logistyczne).

VEE
VEE
Q1 2026 Pozytywny
5,3

Vee (NewConnect: VEE) buduje platformę zautomatyzowanej, głosowej obsługi klienta opartą o AI (Brilliance, Esense) dla dużych klientów korporacyjnych i sektora MŚP.

TMP
TELEMEDYCYNA POLSKA
Q1 2026 Pozytywny
4,0

Telemedycyna Polska, lider teleopieki kardiologicznej na NewConnect, w I kw. 2026 r. poprawiła rachunek wyników r/r — przychody +8,8%, strata netto skurczona o 88,5%, EBITDA na plusie (32,1 tys. zł vs -323,6 tys. zł) — dzięki oszczędnościom kosztowym z IV kw. 2025.

FFP
FARMY FOTOWOLTAIKI POLSKA
Q1 2026 Pozytywny
2,3

Spółka pozostaje w fazie przedprzychodowej — portfel projektów farm fotowoltaicznych powyżej 500 MW jest wciąż niekomercjalizowany, brak wpływów gotówkowych z podstawowej działalności.

VAR
THE OVERBOUNDS
Q1 2026 Pozytywny
5,0

Spółka żyje dziś głównie ze starzejącego się hitu Bee Simulator (blisko 7 lat po premierze, wciąż >100 tys. USD przychodu kwartalnie), a cały ciężar przyszłego wzrostu spoczywa na jednej, wciąż nieskończonej produkcji – grze BARKOUR

SOK
SONKA
Q1 2026 Pozytywny
4,0

Sonka to spółka jednoproduktowa — cała wycena i przyszłość zależą od premiery gry Holstin, finansowanej i wydawanej przez Team17 (budżet produkcji: 2 864 500 USD).

PNT
POINTPACK
Q1 2026 Pozytywny
5,3

Grupa wróciła do zysku netto (638 tys. zł vs -529 tys. zł rok wcześniej) i poczwórnie zwiększyła EBITDA, ale cały wynik pochodzi z jednego segmentu — dostawy i serwisu automatów paczkowych (APM), głównie w ramach kontraktu z Pocztą Polską.

KOR
KORBANK
Q1 2026 Pozytywny
6,7

Grupa Korbank rośnie dwucyfrowo na poziomie EBIT/EBITDA przy jednocyfrowym wzroście przychodów – realna poprawa rentowności operacyjnej (marża EBITDA 27,97% → 33,17% r/r).

PRA
PRIME ALTERNATYWNA SPÓŁKA INWESTYCYJNA
Q1 2026 Pozytywny
3,3

Prime ASI to wewnętrznie zarządzająca Alternatywna Spółka Inwestycyjna bez własnych przychodów ze sprzedaży, budująca portfel udziałów w spółkach technologicznych, gamingowych i innych (Algo Trade AI, Mensa Magna, Prime Bit Games, VISSAVI, ELQ, Planteris)

SNN
SUNWAY NETWORK
Q1 2026 Pozytywny
4,8

Grupa Kapitałowa Sunway Network odwróciła trend — z 55 tys. zł straty netto do 763 tys. zł zysku netto r/r na poziomie skonsolidowanym w I kw. 2026.

BSH
BRIDGE SOLUTIONS HUB
Q1 2026 Pozytywny
5,7

Bridge Solutions Hub to wielomarkowa spółka e-commerce (automotive care, beauty, petfood, aplikacja Rezobo.com), która w I kw. 2026 r. zwiększyła przychody o ok. 24% r/r do 3,02 mln zł, przy jednoczesnym zawężeniu straty netto do 380 tys. zł.

GHY
GLOBAL HYDROGEN
Q1 2026 Pozytywny
2,8

Spółka holdingowa bez własnych przychodów — cała ekspozycja operacyjna leży w spółkach zależnych z sektora zielonego wodoru.

RDG
READ-GENE
Q1 2026 Pozytywny
6,2

Grupa READ-GENE przeszła z okresu strat do wyraźnie rentownego kwartału — skonsolidowany zysk netto 883 tys. zł wobec straty 298 tys. zł rok wcześniej

MSM
MASSMEDICA
Q1 2026 Pozytywny
6,3

Grupa Massmedica poprawiła rentowność we wszystkich kluczowych liniach mimo spadku przychodów o 3,5% r/r — EBITDA wzrosła o 82% r/r, a zysk netto ponad dwukrotnie.

Czwartek 14 maja 13 22 tyg. temu
CEZ
ČEZ. A.S.
Q1 2026 Pozytywny
6,3

Zysk netto rośnie (+6% r/r) wyłącznie dzięki wygaśnięciu podatku od nadmiarowych zysków (windfall tax), a nie poprawie operacyjnej — EBITDA spadła o 18%, a EBIT o 23% r/r

DOM
DOM DEVELOPMENT
Q1 2026 Pozytywny
7,8

Rekordowy I kwartał: sprzedaż 1 161 lokali (+12% r/r), siódmy z rzędu kwartał ze sprzedażą powyżej 1 000 lokali — popyt utrzymuje się mimo globalnej niepewności geopolitycznej.

DIV
DI VOLIO
Q1 2026 Pozytywny
6,0

Przychody wzrosły o 422,61% r/r do 7,33 mln zł, napędzane rozwojem sprzedaży pod marką di volio nabytą w 2025 r.

AOL
ANALIZY ONLINE
Q1 2026 Pozytywny
7,3

Spółka danych finansowych i dystrybucji funduszy (Analizy.pl + KupFundusz.pl) z zerowym zadłużeniem odsetkowym i pozycją gotówkową netto.

P2B
PLANET B2B
Q1 2026 Pozytywny
5,2

Planet B2B to niewielka spółka technologiczna (platforma B2B dla e-commerce) na NewConnect, z grupą obejmującą amerykańską I-Dotcom LLC i świeżo zawiązaną Planet B2B Inc. (Delaware, jeszcze bez działalności operacyjnej).

MNS
MENNICA SKARBOWA
Q1 2026 Pozytywny
5,7

Mennica Skarbowa to lider dilerów złota inwestycyjnego na rynku polskim, korzystający z rekordowego globalnego popytu na złoto w I kw. 2026 r.

LGT
LOGINTRADE
Q1 2026 Pozytywny
6,2

Grupa poprawia rentowność operacyjną — przychody +5,3% r/r przy kosztach operacyjnych -9,9% r/r, co daje ponad 4-krotny wzrost zysku ze sprzedaży.

RKG
ROCKGAME
Q1 2026 Pozytywny
5,0

RockGame to producent i wydawca gier PC/konsolowych (segment niskobudżetowy), kontrolowany przez PlayWay S.A. (67% akcji) — spółka portfelowa większej grupy specjalizującej się w małych, szybko wydawanych tytułach.

OUT
OUTDOORZY
Q1 2026 Pozytywny
5,7

Rosnący e-commerce odzieży turystycznej z wysoką satysfakcją klientów (Trustmate 4,9/5), notujący wzrost przychodów +5,96% r/r i zawężenie straty netto.

GRL
GREEN LANES
Q1 2026 Pozytywny
5,0

Spółka zakończyła w I kw. 2026 r. wieloletni proces inwestycyjny i uruchomiła zakład produkcji materiału STRUMBER®, wchodząc w fazę rozruchu produkcji szacowaną na ok. 1 kwartał.

KBJ
KBJ
Q1 2026 Pozytywny
6,7

KBJ to niewielki, rentowny dostawca oprogramowania i usług IT (BI/ERP/HCM na bazie SAP) z wieloletnią historią wzrostu i bardzo czystym bilansem — praktycznie zerowy dług bankowy i pozycja gotówki netto (-2,13 mln zł długu netto na koniec I kw. 2026 r.).

VAI
VOLARIA AI
Q1 2026 Pozytywny
4,3

Pierwszy kwartał z realnymi przychodami komercyjnymi (86,4 tys. zł) i dodatnim wynikiem netto (37,3 tys. zł) po serii strat

COS
COSMA
Q1 2026 Pozytywny
4,2

Skonsolidowane przychody rosną (+13% r/r), ale wzrost pochodzi niemal wyłącznie od podmiotów zależnych, nie od podstawowego biznesu Emitenta (przychody jednostkowe -44% r/r)

Środa 13 maja 7 22 tyg. temu
CST
CSTORE
Q1 2026 Pozytywny
6,0

Przychody CStore S.A. wzrosły o 47,4% r/r do 2,14 mln zł — trzeci z rzędu kwartał dynamicznego wzrostu skali działalności platformy SaaS B2B, zgodnie z narracją listu prezesa.

SGN
SYGNITY
Q1 2026 Pozytywny
8,7

Przychody rosną szeroko (+40,6% rdr) we wszystkich trzech liniach — licencje, wdrożenia, serwis — nie jest to wzrost skoncentrowany w jednym segmencie.

SEV
SEVENET
Q1 2026 Pozytywny
6,8

Integrator sieciowy oparty na partnerstwie z Cisco (uzupełniająco F5), obsługujący głównie sektor finansowy, publiczny i energetyczny — rosnący dwucyfrowo na przychodach i wielocyfrowo na zysku netto.

DPG
DARK POINT GAMES
Q1 2026 Pozytywny
6,7

Pierwszy kwartał z dodatnim wynikiem operacyjnym i netto po dwóch słabszych latach, wygenerowany w całości ze sprzedaży własnych tytułów, bez wsparcia dotacyjnego.

PGG
PROGUNS GROUP
Q1 2026 Pozytywny
4,3

Proguns Group przechodzi w I kw. 2026 fundamentalną transformację z sieci sklepów z bronią palną w wehikuł przemysłowy sektora obronnego, kontrolowany przez Niewiadów Polska Grupa Militarna S.A. (57,61% głosów).

NST
NESTMEDIC
Q1 2026 Pozytywny
4,2

Nestmedic zakończyło w I kw. 2026 kluczowy kamień milowy - rekrutację i realizację badań klinicznych PregnaOne w USA, dwa miesiące przed harmonogramem, otwierając drogę do złożenia wniosku 510(k) do FDA

GX1
GENXONE
Q1 2026 Pozytywny
5,7

genXone to spółka biotechnologiczna z NewConnect działająca w sekwencjonowaniu nanoporowym i diagnostyce molekularnej — mała skala przychodów (491 tys. zł w I kw. 2026), ale wyraźnie poprawiająca się dynamika.

Pokazano 1–150 z 217 Załaduj kolejne 50