Raport Q2 2026
Draw Distance to krakowski producent gier („Vampire: The Masquerade”, „Serial Cleaner”) w toku przyspieszonego postępowania układowego otwartego w lipcu 2025 r. — sąd wciąż nie wyznaczył terminu zgromadzenia wierzycieli.
Wydźwięk
Ostrożny
Brak zmiany prognoz
DDI
Raport Q2 2026
Przychody
251 521 PLN
— r/r
Zysk netto
-90 728 PLN
— r/r
EBITDA
614 521 PLN
— r/r
Wolne przepływy pieniężne (FCF)
-13 372 PLN
— r/r
Podsumowanie
Teza inwestycyjna
- Przychody ze sprzedaży rosną wyraźnie r/r (+48,2% narastająco) dzięki dywersyfikacji w usługi portingowe gier na konsole dla zewnętrznych wydawców.
- Bilans na 30.06.2026 zawiera poważną niewyjaśnioną anomalię: kapitał własny spadł z +1,63 mln zł do -2,75 mln zł w jednym kwartale, mimo straty netto za kwartał wynoszącej tylko -90,7 tys. zł.
- Zapasy (gry w produkcji/gotowe) stanowią 81% sumy bilansowej (5,22 mln zł z 6,47 mln zł) — koncentracja ryzyka w wycenie portfela produktowego.
- Największym akcjonariuszem jest Bloober Team S.A. (34,98% głosów) — inna notowana spółka z branży gier, co może sugerować potencjalne synergie lub przyszłe wsparcie kapitałowe.
Przeczytaj pełną analizę
Dane finansowe są dostępne dla wszystkich. Pełna analiza — ocena zarządu, komentarz, ryzyka i pełna narracja — jest dostępna po założeniu konta lub zalogowaniu.
Finanse
BETA
DDI · Q2 2026
| Metryka | Q2 2026 | Q2 2025 | Δ r/r | YTD 2026 | Δ r/r | Rodzaj wartości | Segment | Pewn. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Przychody | 251 521 | — | — | 482 658 | — | raportowana | — | 0,90 |
| EBITDA | 614 521 | — | — | 852 990 | — | wyliczona | — | 0,60 |
| EBIT | -55 734 | — | — | -85 559 | — | raportowana | — | 1,00 |
| EBT | -90 728 | — | — | -112 920 | — | raportowana | — | 1,00 |
| Zysk netto | -90 728 | — | — | -112 920 | — | raportowana | — | 1,00 |
| Amortyzacja | 670 255 | — | — | 938 549 | — | raportowana | — | 1,00 |
| Koszty odsetkowe | — | — | — | 27 361 | — | raportowana | — | 0,80 |
| Podatek dochodowy | — | — | — | 0 | — | raportowana | — | 1,00 |
| Marża EBIT | -22,16% | — | — | -17,73% | — | wyliczona | — | 0,85 |
| Marża netto | -36,07% | — | — | -23,4% | — | wyliczona | — | 0,85 |
| Gotówka | 60 476 | — | — | — | — | raportowana | — | 1,00 |
| Zadłużenie ogółem | 3 000 832 | — | — | — | — | raportowana | — | 0,85 |
| Dług netto | 2 940 357 | — | — | — | — | wyliczona | — | 0,80 |
| Kapitał własny | -2 746 795 | — | — | — | — | raportowana | — | 0,70 |
| Aktywa ogółem | 6 473 695 | — | — | — | — | raportowana | — | 1,00 |
| Aktywa obrotowe | 5 516 563 | — | — | — | — | raportowana | — | 1,00 |
| Zobowiązania krótkoterminowe | 6 286 783 | — | — | — | — | raportowana | — | 1,00 |
| Zapasy | 5 221 802 | — | — | — | — | raportowana | — | 1,00 |
| Należności z tytułu dostaw i usług | 173 612 | — | — | — | — | raportowana | — | 1,00 |
| Zobowiązania z tytułu dostaw i usług | 558 202 | — | — | — | — | raportowana | — | 1,00 |
| Wartość firmy | 933 965 | — | — | — | — | raportowana | — | 1,00 |
| Przepływy operacyjne (CFO) | -13 372 | — | — | 33 834 | — | raportowana | — | 1,00 |
| Nakłady inwestycyjne (CapEx) | 0 | — | — | 18 567 | — | raportowana | — | 1,00 |
| Wolne przepływy pieniężne (FCF) | -13 372 | — | — | 15 267 | — | wyliczona | — | 0,90 |
| Wskaźnik płynności bieżącej | 0,88x | — | — | — | — | wyliczona | — | 0,90 |
| Wskaźnik płynności szybkiej | 0,05x | — | — | — | — | wyliczona | — | 0,90 |
| Wskaźnik płynności gotówkowej | 0,01x | — | — | — | — | wyliczona | — | 0,90 |
| Wzrost przychodów r/r | — | — | — | 48,19% | — | wyliczona | — | 0,85 |
| Wzrost EBIT r/r | — | — | — | -3036,68% | — | wyliczona | — | 0,70 |
| Wzrost zysku netto r/r | — | — | — | -624,11% | — | wyliczona | — | 0,80 |
Q2 2026 · Δ r/r
Przychody
251 521
—
251 521
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- 482 658
- Δ r/r
- —
EBITDA
614 521
—
614 521
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- 852 990
- Δ r/r
- —
EBIT
-55 734
—
-55 734
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- -85 559
- Δ r/r
- —
EBT
-90 728
—
-90 728
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- -112 920
- Δ r/r
- —
Zysk netto
-90 728
—
-90 728
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- -112 920
- Δ r/r
- —
Amortyzacja
670 255
—
670 255
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- 938 549
- Δ r/r
- —
Koszty odsetkowe
—
—
—
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- 27 361
- Δ r/r
- —
Podatek dochodowy
—
—
—
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- 0
- Δ r/r
- —
Marża EBIT
-22,16%
—
-22,16%
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- -17,73%
- Δ r/r
- —
Marża netto
-36,07%
—
-36,07%
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- -23,4%
- Δ r/r
- —
Gotówka
60 476
—
60 476
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- —
- Δ r/r
- —
Zadłużenie ogółem
3 000 832
—
3 000 832
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- —
- Δ r/r
- —
Dług netto
2 940 357
—
2 940 357
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- —
- Δ r/r
- —
Kapitał własny
-2 746 795
—
-2 746 795
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- —
- Δ r/r
- —
Aktywa ogółem
6 473 695
—
6 473 695
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- —
- Δ r/r
- —
Aktywa obrotowe
5 516 563
—
5 516 563
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- —
- Δ r/r
- —
Zobowiązania krótkoterminowe
6 286 783
—
6 286 783
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- —
- Δ r/r
- —
Zapasy
5 221 802
—
5 221 802
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- —
- Δ r/r
- —
Należności z tytułu dostaw i usług
173 612
—
173 612
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- —
- Δ r/r
- —
Zobowiązania z tytułu dostaw i usług
558 202
—
558 202
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- —
- Δ r/r
- —
Wartość firmy
933 965
—
933 965
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- —
- Δ r/r
- —
Przepływy operacyjne (CFO)
-13 372
—
-13 372
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- 33 834
- Δ r/r
- —
Nakłady inwestycyjne (CapEx)
0
—
0
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- 18 567
- Δ r/r
- —
Wolne przepływy pieniężne (FCF)
-13 372
—
-13 372
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- 15 267
- Δ r/r
- —
Wskaźnik płynności bieżącej
0,88x
—
0,88x
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- —
- Δ r/r
- —
Wskaźnik płynności szybkiej
0,05x
—
0,05x
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- —
- Δ r/r
- —
Wskaźnik płynności gotówkowej
0,01x
—
0,01x
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- —
- Δ r/r
- —
Wzrost przychodów r/r
—
—
—
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- 48,19%
- Δ r/r
- —
Wzrost EBIT r/r
—
—
—
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- -3036,68%
- Δ r/r
- —
Wzrost zysku netto r/r
—
—
—
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- -624,11%
- Δ r/r
- —