Raport Q2 2026
Bardzo silny wzrost r/r w II kwartale 2026 r. — przychody +112,97%, zysk netto +77,73% — potwierdzony niezależnie z surowych danych rachunku zysków i strat, zgodny z liczbami podanymi wprost przez Zarząd.
Wydźwięk
Pozytywny
Brak zmiany prognoz
BSH
Raport Q2 2026
Przychody
27 505 251 PLN
— r/r
Zysk netto
7 776 075 PLN
— r/r
EBITDA
9 798 529 PLN
— r/r
Wolne przepływy pieniężne (FCF)
6 503 634 PLN
— r/r
Podsumowanie
Teza inwestycyjna
- Wzrost jest silnie sezonowy: sam II kwartał odpowiada za przychody 810% wyższe niż I kwartał 2026 r., co Zarząd wiąże ze szczytem sezonu sprzedaży zestawów do klimatyzacji samochodowej — ekstrapolacja tego tempa na kolejne kwartały byłaby błędem.
- Model biznesowy jest silnie zdywersyfikowany i niejednorodny (automotive, detailing, beauty, petfood, marketing outdoor, aplikacja SaaS) bez podziału segmentowego wyników, co utrudnia ocenę, które linie faktycznie napędzają ~35% marżę operacyjną.
- Bilans w niniejszym raporcie zawiera poważną, niewyjaśnioną niespójność — suma aktywów (26,7 mln zł) nie zgadza się z sumą pasywów (12,6 mln zł) w tym samym dokumencie — co uniemożliwia wiarygodną ocenę zadłużenia i struktury finansowania.
- Akcjonariat jest skoncentrowany — czterej najwięksi akcjonariusze kontrolują łącznie ok. 68,9% głosów, co ogranicza wpływ akcjonariuszy mniejszościowych na decyzje spółki.
Przeczytaj pełną analizę
Dane finansowe są dostępne dla wszystkich. Pełna analiza — ocena zarządu, komentarz, ryzyka i pełna narracja — jest dostępna po założeniu konta lub zalogowaniu.
Finanse
BETA
BSH · Q2 2026
| Metryka | Q2 2026 | Q2 2025 | Δ r/r | YTD 2026 | Δ r/r | Rodzaj wartości | Segment | Pewn. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Przychody | 27 505 251 | — | — | 30 526 821 | — | raportowana | — | 1,00 |
| EBITDA | 9 798 529 | — | — | 9 570 116 | — | wyliczona | — | 1,00 |
| EBIT | 9 630 147 | — | — | 9 231 195 | — | raportowana | — | 1,00 |
| Zysk netto | 7 776 075 | — | — | 7 396 086 | — | raportowana | — | 1,00 |
| Amortyzacja | 168 382 | — | — | 338 921 | — | raportowana | — | 1,00 |
| Koszty odsetkowe | 28,67 | — | — | — | — | raportowana | — | 1,00 |
| Marża EBITDA | 35,62% | — | — | 31,35% | — | wyliczona | — | 1,00 |
| Marża EBIT | 35,01% | — | — | 30,24% | — | wyliczona | — | 1,00 |
| Marża netto | 28,27% | — | — | 24,23% | — | wyliczona | — | 1,00 |
| Gotówka | 8 554 121 | — | — | — | — | raportowana | — | 1,00 |
| Kapitał własny | 17 393 869 | — | — | — | — | raportowana | — | 0,50 |
| Aktywa ogółem | 26 743 780 | — | — | — | — | raportowana | — | 0,60 |
| Aktywa obrotowe | 24 911 026 | — | — | — | — | raportowana | — | 0,80 |
| Zapasy | 3 526 895 | — | — | — | — | raportowana | — | 0,90 |
| Należności z tytułu dostaw i usług | 12 802 726 | — | — | — | — | raportowana | — | 0,90 |
| Przepływy operacyjne (CFO) | 6 519 176 | — | — | 4 068 928 | — | raportowana | — | 1,00 |
| Nakłady inwestycyjne (CapEx) | 15 543 | — | — | 28 467 | — | raportowana | — | 1,00 |
| Wolne przepływy pieniężne (FCF) | 6 503 634 | — | — | 4 040 461 | — | wyliczona | — | 1,00 |
| Konwersja FCF | 66,37% | — | — | 42,22% | — | wyliczona | — | 0,90 |
| Konwersja CFO | 66,53% | — | — | 42,52% | — | wyliczona | — | 0,90 |
| Wzrost przychodów r/r | 112,97% | — | — | 98,9% | — | wyliczona | — | 1,00 |
| Wzrost przychodów kw/kw | 810,3% | — | — | — | — | wyliczona | — | 0,90 |
| Wzrost EBITDA r/r | 76,51% | — | — | 80,2% | — | wyliczona | — | 1,00 |
| Wzrost EBIT r/r | 78,79% | — | — | 85,16% | — | wyliczona | — | 1,00 |
| Wzrost zysku netto r/r | 77,73% | — | — | 88,24% | — | wyliczona | — | 1,00 |
| Wzrost FCF r/r | 72,3% | — | — | 30,43% | — | wyliczona | — | 0,90 |
Q2 2026 · Δ r/r
Przychody
27 505 251
—
27 505 251
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- 30 526 821
- Δ r/r
- —
EBITDA
9 798 529
—
9 798 529
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- 9 570 116
- Δ r/r
- —
EBIT
9 630 147
—
9 630 147
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- 9 231 195
- Δ r/r
- —
Zysk netto
7 776 075
—
7 776 075
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- 7 396 086
- Δ r/r
- —
Amortyzacja
168 382
—
168 382
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- 338 921
- Δ r/r
- —
Koszty odsetkowe
28,67
—
28,67
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- —
- Δ r/r
- —
Marża EBITDA
35,62%
—
35,62%
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- 31,35%
- Δ r/r
- —
Marża EBIT
35,01%
—
35,01%
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- 30,24%
- Δ r/r
- —
Marża netto
28,27%
—
28,27%
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- 24,23%
- Δ r/r
- —
Gotówka
8 554 121
—
8 554 121
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- —
- Δ r/r
- —
Kapitał własny
17 393 869
—
17 393 869
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- —
- Δ r/r
- —
Aktywa ogółem
26 743 780
—
26 743 780
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- —
- Δ r/r
- —
Aktywa obrotowe
24 911 026
—
24 911 026
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- —
- Δ r/r
- —
Zapasy
3 526 895
—
3 526 895
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- —
- Δ r/r
- —
Należności z tytułu dostaw i usług
12 802 726
—
12 802 726
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- —
- Δ r/r
- —
Przepływy operacyjne (CFO)
6 519 176
—
6 519 176
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- 4 068 928
- Δ r/r
- —
Nakłady inwestycyjne (CapEx)
15 543
—
15 543
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- 28 467
- Δ r/r
- —
Wolne przepływy pieniężne (FCF)
6 503 634
—
6 503 634
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- 4 040 461
- Δ r/r
- —
Konwersja FCF
66,37%
—
66,37%
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- 42,22%
- Δ r/r
- —
Konwersja CFO
66,53%
—
66,53%
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- 42,52%
- Δ r/r
- —
Wzrost przychodów r/r
112,97%
—
112,97%
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- 98,9%
- Δ r/r
- —
Wzrost przychodów kw/kw
810,3%
—
810,3%
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- —
- Δ r/r
- —
Wzrost EBITDA r/r
76,51%
—
76,51%
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- 80,2%
- Δ r/r
- —
Wzrost EBIT r/r
78,79%
—
78,79%
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- 85,16%
- Δ r/r
- —
Wzrost zysku netto r/r
77,73%
—
77,73%
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- 88,24%
- Δ r/r
- —
Wzrost FCF r/r
72,3%
—
72,3%
—
- Q2 2025
- —
- YTD 2026
- 30,43%
- Δ r/r
- —